• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

تعبیر خواب آفتاب

پست شماره 1274
تعبیر خواب آفتاب
 • تاریخ ارسال : چهارشنبه 16 آبان 1397
 • بازدید : 295 مشاهده

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 گروه سرگرمی و بخش تعبیر خواب این قسمت تعبیر خواب آفتاب

 

با تعبیر خواب آفتاب، تعبیر خواب تابیدن آفتاب، تعبیر خواب نور آفتاب، تعبیر خواب شعاع آفتاب و دیدن آفتاب در خواب همراه ما باشید.بیشترین آفتاب یا خورشید از جمله رویاهایی است که دیدن آن‌ها بسیار متداول است. بنا به گفته تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا خورشید نمادی از گرما، ارزش و اعتبار، نفس، منبع انرژی حیات فرد است. نور آفتاب سمبلی از هوشیار بودن، گرما، احساسات مثبت در جسم و ذهن، آرامش و سلامتی بوده و در معرض آفتاب قرار داشتن بیانگر یافتن انرژی‌های درونی فرد و مسرت حاصل از آن است.
 

تعبیر خواب آفتاب

حضرت دانيال عليه‌السلام گويد: آفتاب در خواب، پادشاه است، يا خليفه‌ى بزرگوار. اگر بيند كه آفتاب را از آسمان فراگرفت، يا وى را به ملك خويش گرفت، دليل كه پادشاهى و بزرگى يابد، يا دوست و مقرب پادشاه گردد.
 
محمد بن سيرين گويد: آفتاب در خواب، پادشاه بزرگوار بود و ماه، وزير او و زهره زن پادشاه و عطارد، دبير پادشاه و مريخ، پهلوان پادشاه و ستارگان ديگر لشگر او بود. 
 
جابر مغربى گويد: آفتاب در خواب، پدر بود و ماه مادر بود و ستارگان ديگر لشگر پادشاه بود. هر زيادت و نقصان كه در آفتاب و ماه بيند، دليل بر پدر و مادر و برادران بود. اگر بيند كه آفتاب روشن و پاكيزه برآمد و در خانه وى تاخت، دليل كند كه از خويشان خود زن خواهد. 
 
مطیعی تهرانی: در مورد آفتاب معبران اختلاف عقیده نه کلی بل که سطحی دارند به این صورت که برخی آفتاب را در عالم خواب پادشاه می دانند و دسته ای دیگر پدر و مادر می شناسند. عقیده فروید نیز تقریبا همین است که نوشته شاه در خواب به صورت آفتاب تجسم می یابد و با استدلالی که می کند هم می تواند پدر مادر باشد و هم پادشاه و قدرت برتر.
 

تعبیر خواب نور آفتاب

كرمانى گويد: اگر بيند كه در ميان آفتاب، نقطه‌ى سياهى بود، دليل كند كه پادشاه از جهت ملك دل مشغول بود.  اگر بيند كه آفتاب و زمين هيچ نور نداشت، دليل بود كه پادشاه آن ديار معزول گردد و از مملكت بى‌بهره ماند. 
 

تعبیر خواب شعاع آفتاب

حضرت صادق عليه‌السلام فرمايد: تأويل ديدن آفتاب بر هشت وجه بود. اول: خليفه. دوم: سلطان بزرگ. سوم: رئيس. چارم: عاملى بر زاد. پنجم: عدل پادشاه. ششم: منفعت رعيت. هفتم: مرد را زن و زن را شوى. هشتم: كار روشن و نيكو. و هم او گويد: اگر بيند كه آفتاب را سجده كردى، دليل كه سلطان او را بنوازد و مقرب خود گرداند و كار وى بالا گيرد و عدل و انصاف و امير آن ديار پديد آيد. و شعاع آفتاب به خواب ديدن، ضد آن بود كه گفتم. 
 

تعبیر خواب تابیدن آفتاب

در نفایس الفنون نیز آفتاب شاه و بزرگ نوشته شده و ذکر گردیده که تابش آفتاب بر خانه ها در واقع مهر و قهر شاه است که شامل عموم مردم می شود. برخی از معبران نوشته اند آفتابی که بر دیوار و حیاط خانه شما تابیده است می تواند یک زن برجسته باشد که سر راه شما قرار می گیرد و اگر جوان هستید گویای یک عشق و ازدواج درخشان و پر شکوه است. اگر ببینید که ابری چهره آفتاب را تاریک کرده غمی پیدا می شود که شما را می آزارد.
 

دیدن خود فرد به صورت آفتاب

نفایس الفنون: اگر بیننده خواب ببیند که آفتاب را گرفته و به مالکیت خویش در آورده به جاه و مقام بالا می رسد و از این بهتر وقتی است که ببیند خودش به خورشید مبدل گردیده و نور افشانی می کند. 
 
دانیال نبی: اگر بيند كه خود آفتاب شد، دليل كند كه پادشاه گردد بر قدر روشنايى آفتاب. اگر از اهل آن نباشد بر قدر و همت و اصل خويش بزرگى و حشمت يابد. 
 

جنگیدن با آفتاب در خواب

نفایس الفنون: چنان چه ببیند بین او و آفتاب جنگی در گرفته با یک قدرت برتر رو در رو قرار می گیرد و کارش به مبارزه و جدال می رسد. اگر ببیند که خورشید کم رنگ بود و جای خودش قرار نداشت قدرت برتر به او محتاج می شود.
 
دانیال نبی: اگر بيند كه با آفتاب به جنگ بود، دليل است كه پادشاه با او جنگ و خصومت نمايد. 
 
ابراهیم کرمانی: اگر بيند كه دو آفتاب را با هم جنگ و خصومت بود، دليل كه دو پادشاه را با هم جنگ و خصومت افتد.
 
گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

 

 

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

📌  لیست تمامی مطالب پیرامون تعبیر خواب ، اگر سوالی در ذهن دارید از مقالات زیر استفاده کنید 👇👇👇

 

 

📌  خوشحال می شویم شما هم نظرتان را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید ...

 


جستجوهای مربوط به تعبیر خواب آفتاب,

تعبیر خواب تابش آفتاب,

تعبیر خواب خورشید در شب,

تعبیر خواب گرمای خورشید,

تعبیر خواب خورشید قرمز,

تعبیر خواب دیدن دو خورشید در آسمان,

تعبیر خواب غروب خورشید,

تعبیر خواب ماه و خورشید در کنار هم,

تعبیر نور,


منبع : https://setare.com