close
چت روم
تعبیر خواب آفتاب
loading...

کافان98

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 با قسمت تعبیر خواب  این قسمت با تعبیر خواب آفتاب  با تعبیر خواب آفتاب، تعبیر خواب تابیدن آفتاب، تعبیر خواب نور آفتاب، تعبیر خواب شعاع آفتاب و دیدن آفتاب در خواب همراه ما باشید.بیشترین آفتاب یا خورشید از جمله رویاهایی است که دیدن آن‌ها بسیار متداول است. بنا به گفته تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا خورشید نمادی از گرما، ارزش و اعتبار، نفس، منبع انرژی حیات فرد است. نور آفتاب سمبلی از هوشیار بودن، گرما، احساسات مثبت در جسم و ذهن، آرامش و سلامتی…

اخرین اخبار مهم
رهبر کوچک من
loading...🔸   🔸
کمپین ویژه دهه فجر

تعبیر خواب آفتاب

دکتر بازدید : 103 چهارشنبه 16 آبان 1397 : 7:46 نظرات ()

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 با قسمت تعبیر خواب  این قسمت با تعبیر خواب آفتاب

 

با تعبیر خواب آفتاب، تعبیر خواب تابیدن آفتاب، تعبیر خواب نور آفتاب، تعبیر خواب شعاع آفتاب و دیدن آفتاب در خواب همراه ما باشید.بیشترین آفتاب یا خورشید از جمله رویاهایی است که دیدن آن‌ها بسیار متداول است. بنا به گفته تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا خورشید نمادی از گرما، ارزش و اعتبار، نفس، منبع انرژی حیات فرد است. نور آفتاب سمبلی از هوشیار بودن، گرما، احساسات مثبت در جسم و ذهن، آرامش و سلامتی بوده و در معرض آفتاب قرار داشتن بیانگر یافتن انرژی‌های درونی فرد و مسرت حاصل از آن است.

تعبیر خواب آفتاب

حضرت دانيال عليه‌السلام گويد: آفتاب در خواب، پادشاه است، يا خليفه‌ى بزرگوار. اگر بيند كه آفتاب را از آسمان فراگرفت، يا وى را به ملك خويش گرفت، دليل كه پادشاهى و بزرگى يابد، يا دوست و مقرب پادشاه گردد.
 
محمد بن سيرين گويد: آفتاب در خواب، پادشاه بزرگوار بود و ماه، وزير او و زهره زن پادشاه و عطارد، دبير پادشاه و مريخ، پهلوان پادشاه و ستارگان ديگر لشگر او بود. 
 
جابر مغربى گويد: آفتاب در خواب، پدر بود و ماه مادر بود و ستارگان ديگر لشگر پادشاه بود. هر زيادت و نقصان كه در آفتاب و ماه بيند، دليل بر پدر و مادر و برادران بود. اگر بيند كه آفتاب روشن و پاكيزه برآمد و در خانه وى تاخت، دليل كند كه از خويشان خود زن خواهد. 
 
مطیعی تهرانی: در مورد آفتاب معبران اختلاف عقیده نه کلی بل که سطحی دارند به این صورت که برخی آفتاب را در عالم خواب پادشاه می دانند و دسته ای دیگر پدر و مادر می شناسند. عقیده فروید نیز تقریبا همین است که نوشته شاه در خواب به صورت آفتاب تجسم می یابد و با استدلالی که می کند هم می تواند پدر مادر باشد و هم پادشاه و قدرت برتر.
 

تعبیر خواب نور آفتاب

كرمانى گويد: اگر بيند كه در ميان آفتاب، نقطه‌ى سياهى بود، دليل كند كه پادشاه از جهت ملك دل مشغول بود.  اگر بيند كه آفتاب و زمين هيچ نور نداشت، دليل بود كه پادشاه آن ديار معزول گردد و از مملكت بى‌بهره ماند. 
 

تعبیر خواب شعاع آفتاب

حضرت صادق عليه‌السلام فرمايد: تأويل ديدن آفتاب بر هشت وجه بود. اول: خليفه. دوم: سلطان بزرگ. سوم: رئيس. چارم: عاملى بر زاد. پنجم: عدل پادشاه. ششم: منفعت رعيت. هفتم: مرد را زن و زن را شوى. هشتم: كار روشن و نيكو. و هم او گويد: اگر بيند كه آفتاب را سجده كردى، دليل كه سلطان او را بنوازد و مقرب خود گرداند و كار وى بالا گيرد و عدل و انصاف و امير آن ديار پديد آيد. و شعاع آفتاب به خواب ديدن، ضد آن بود كه گفتم. 
 

تعبیر خواب تابیدن آفتاب

در نفایس الفنون نیز آفتاب شاه و بزرگ نوشته شده و ذکر گردیده که تابش آفتاب بر خانه ها در واقع مهر و قهر شاه است که شامل عموم مردم می شود. برخی از معبران نوشته اند آفتابی که بر دیوار و حیاط خانه شما تابیده است می تواند یک زن برجسته باشد که سر راه شما قرار می گیرد و اگر جوان هستید گویای یک عشق و ازدواج درخشان و پر شکوه است. اگر ببینید که ابری چهره آفتاب را تاریک کرده غمی پیدا می شود که شما را می آزارد.
 

دیدن خود فرد به صورت آفتاب

نفایس الفنون: اگر بیننده خواب ببیند که آفتاب را گرفته و به مالکیت خویش در آورده به جاه و مقام بالا می رسد و از این بهتر وقتی است که ببیند خودش به خورشید مبدل گردیده و نور افشانی می کند. 
 
دانیال نبی: اگر بيند كه خود آفتاب شد، دليل كند كه پادشاه گردد بر قدر روشنايى آفتاب. اگر از اهل آن نباشد بر قدر و همت و اصل خويش بزرگى و حشمت يابد. 
 

جنگیدن با آفتاب در خواب

نفایس الفنون: چنان چه ببیند بین او و آفتاب جنگی در گرفته با یک قدرت برتر رو در رو قرار می گیرد و کارش به مبارزه و جدال می رسد. اگر ببیند که خورشید کم رنگ بود و جای خودش قرار نداشت قدرت برتر به او محتاج می شود.
 
دانیال نبی: اگر بيند كه با آفتاب به جنگ بود، دليل است كه پادشاه با او جنگ و خصومت نمايد. 
 
ابراهیم کرمانی: اگر بيند كه دو آفتاب را با هم جنگ و خصومت بود، دليل كه دو پادشاه را با هم جنگ و خصومت افتد.
 
گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

جستجوهای مربوط به تعبیر خواب آفتاب,

تعبیر خواب تابش آفتاب,

تعبیر خواب خورشید در شب,

تعبیر خواب گرمای خورشید,

تعبیر خواب خورشید قرمز,

تعبیر خواب دیدن دو خورشید در آسمان,

تعبیر خواب غروب خورشید,

تعبیر خواب ماه و خورشید در کنار هم,

تعبیر نور,


منبع : https://setare.com
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
وبسایت کافان 98 مجله تفریحی میباشد که بهترین مطالب در حوزه های تفریحی سرگرمی و فرهنگی و عقیدتی سیاسی و اخبار را برای شما به همراه دارد
اطلاعات کاربری
ویژه
کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید


همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید
کمپین حمایت از کالای ایرانی
در سال حمایت از کالای ایرانی  جهت مشاهده کمپین حمایت از کالای ایرانی اینجا کلیک کنید