• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

تشخیص چهره همسر آینده
 • تاریخ ارسال : چهارشنبه 16 آبان 1397
 • بازدید : 1314 مشاهده

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 با قسمت مبارزه با خرافه گری این قسمت تشخیص چهره همسر آینده

 

 

فال تشخیص چهره همسر آینده
 
توجه توجه اگه به دنبال فال و طالع بینی و علوم غریبه و اینده بینی و پیش گویی و از این دسته از مسائل هستین حتما این بخش از مجله تفریحی کافان 98 رو همراه ما باشید تا  ضمن ارائه نکات جذاب مطالب مهمی را برای شما علاقه مندان به این حوزه بیان کنیم .
 
معمولا در اینترنت که بررسی میکنیم جستجو های زیادی در این حوزه میبینیم مثلا :
 
فال در مورد نام همسر اینده , فال در مورد سن همسر اینده , فال در مورد ازدواج با شخصی , فال در مورد میزان عشق , فال در مورد شکال همسر اینده , و یا حتی مثلا , تصویر همسر اینده , و یا , سن همسر اینده من چقدر است , ایا من با فلانی ازدواج میکنم , و ...
 
از این جستجو ها زیاد میبینیم و حتما خودمان هم چند باری از این جستجو ها داشته ایم درست مثل جستجو امروز شما اما خوب مطالبی و نکاتی هست که باید قبل از جستجو چنین مواردی بدانید
قبل از اینکه متن تشخیص چهره همسر آینده رو با هم بخوانیم کمی نکات مهمی پیرامون این علوم ذکر میشود و سپس با هم این مطالب رو مشاهده میکنیم
1-اول از همه باید توجه داشته باشید که مطالعه این مطالب فقط جنبه سرگرمی داره یعنی اینکه بیشتر برای سرگرمی هست مثلا هیچ علم و منطقی وجود نداره که بگه یک فال اینده شما رو مشخص میکنه و همه چیز بستگی به تصمیم های شما داره مثلا اگه فالی گفت همسر اینده شما سیاه پوسته  و یا یک قد بلنده و یا از این موارد حتما این طور نخواهد شد و شما به سلیقه خودتون انتخاب میکنید
2-اینه باید بدونین که اگه قرار باشه به این قبیل مطالب و موارد اهمیت بدین اولین و تنها نفر این خودتون هستین که اسیب میبینید چون این دسته از خرافات اگه از جنبه سرگرمی خارج بشوند قطعا اسیب زا هستند مثلا یه عده پیدا میشن فال میگیرن پول از مردم تیغ میزنند و یا یه عده میان و در مورد اینده شما صحبت میکنند در حالی که اینده به رفتار های شما بر میگیرده و نه اینکه با یک فال مشخص بشه
3- یک نکته هم در مورد فال ازدواج دوستانی هستند که میان و فال ازدواج میگیرن یعنی اینکه مثلا من با فلانی ایا ازدواج میکنم و یا نه ایا این ازدواج خوب است و یا نه و یا مثلا اسم همسر اینده من چیه !!! شاید در نگاه اول دانستن هم چنین اطلاعاتی خیلی جالب باشه اما خطر افرینه زمانی که فردی فکر میکنه چون فال گفته ازدواج او خوب خواهد بود دیگر سایر ملاک ها رو در نظر نمیگیره و یا اینکه چون فال گفته اسم همسر تو فلان است اولین نفری که با این اسم ببیند را بدون در نظر گرفتن سایر شرایط بنا به یک فال بهترین نفر برای خود قلمداد میکنه و یا اینکه با یک فال که گفته شما به درد هم نمیخورید با اینکه همه جوره از نظر عقلایی و ملاک های انتخاب همسر برای هم خوب باشند فقط برای یک فال به هم میزنند از این رو این قبیل مسائل خطرناک و بد هستند از این جهت باید بیشتر توجه بشه

4- البته بعضی مسائل نیز دیدگاه روانشناسی داره مثلا اگه شما یک ادم مذهبی باشید احتمال قوی همسر اینده شما هم همینطور خواهد بود و یا اگه قد بلند باشید همسر شما هم در احتمال زیاد همین طوره چون شمای مذهبی قد بلند همسر مذهبی قد بلندی رو انتخاب میکنید و این موارد مثلا اگه یک تست انلاین شخصیت گرفته بشه بعد فالی بده مشخص میشه

خوب بعد از مطالعه موارد بالا فقط برای سرگرمی به مطالب زیر توجه کنید
 

چـهره خـوانـی توسـط مردم در اعصار مختلف انجام شده است و شـناخـتـن افراد تنها از روی خصوصـیات ظـاهـری آنها مساله بسیار جالبی است ، نـکات ظـریف و دقیـق وپیچیدگی های بسیاری در علـم چـهـره خـوانـی وجـود دارد ولی من در اینجا به بیان نکات اصلی تر و مهمتر آن بسنده میکنم.

بشر در طول قرون متمادی سعی نموده تا با پیوند زدن خصـیصـه هـای صـورت افـراد بـه ویژگیهای شخصیتی، متوجه افکار و درون دیگران شود ، با گـذشـت سـالها علم چهره شناسی نیز گسترش یافته و به شاخه های مختلف تقسیم میشود.

نمونه هایی از علوم چهره خوانی عبارتند از : متوپوسکپی :علم پی بردن به درون آدمی از روی خطوط روی پیشانی ؛ فرنولوژی : علم جمجمه خوانی و مطالعه طرز تشکیل جمجمه  ؛ فیزیـوگـنومی یا عـلم چـهره شـنـاسی ، موضوعی است که به آن خواهیم پرداخت ؛ این علم به ما می آموزد که چگونه از روی چهره افراد پی به شخصیت آنها ببریم.

امروزه دانشمندان به چنین علومـی ، شـبـه علـوم اطـلاق کرده و بـهای زیـادی بــه آن نمیدهند و هـمانند عـلومی مانـنـد طالع بـینی به آنها مینگرند یعنی علوم اثبات نشده ولی بیضرر ! با این وجود هنوز بسیاری از مردم چهره خوانی را راهی مطمئن برای قضاوت در مورد افراد میدانند.

چیزی که اهمیت دارد این اسـت کـه چـهره را بصورت کامل و دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و تا رسیدن به همه حقایق از قضاوتهـای شـتابزده اجتناب کنید ؛ زیرا اثر مثبت یک قسمت از چهره میتواند اثر منفی قسمت دیگر را خنثی نماید.

بررسی فرم و شکل صورت
صورت دراز و کشیده : افرادی که دارای چنین صورتی هستند عموما" دارای صـبر و تحمل زیاد بوده و توانایی حل مشکلات در آنها بیشتر است ؛ جـذابـیـت و خوش ترکیب بودن افراد با چنین صورتی نشانگر این است که آنها معمولا کارهای خـود را نـیـمـه تمام رها نکرده و عادت به انجام امور بطور کامل دارند.

صورت گرد : این شکل دلالت بر امیدواری و زنده دلی و انرژی دارد و اینگونه افراد میتـوانند اتاقی دلگیر و ساکت را به بمبی از خنده و شادی تبدیل کنند.

صورت پهن : اینگونه اشخاص بردبار و مهربان بوده و معمولا افراد روشنفکری میباشند.

صورت چهارگوش : اینگونه اشخاص طرفدار استقلال فردی و فردگرایی اند ، انها سخت کوشند و بـرای دسـتـیـابی بـه آرزوها تلاش میکنند ، زیرکی و فعال بودن از ویژگیهای این افراد محسوب میشود.

بررسی شکل پیشانی
پیشانی صاف : کسانیکه که دارای خطوط در پیشانی نیستـنـد افـرادی اندیشمند و همیشه در حال تفکر میباشند و در تصمیم گیریها سریع و منطقی عمل مینمایند.

پیشانی چروکیده : وجود خطوط در سطح پیشانی نشان میدهد که ایـن افراد به سرعت هیجان زده و احساساتی شده و سریع آشفته و پریشان حال میگردند.

بررسی فرم چشم ها
رمانها، داستانها و اشعار بسیار زیادی در مورد چشم و ارتباط آن با خصوصیات روحی و روانی انسان نوشته شده است ؛ چشمها هیچ گاه دروغ نمیگویند و  بیانگر احساس درونی و واقعی ما میباشند.

اضطراب : اگر بین عنبیه و پـلک پـایینی هـر دو چشم مـقداری سفیدی وجود داشت، آن شخص انسانی مضطرب و نگران است.

تندخویی : اگر بالای عنبـیه بخشی سفید رنگ وجود داشت علاوه بر استرس نشان گر تندخویی و پرخاشگری در فرد است.

روان پریشی : چنـانچه دور تا دور عنبیه را سفیدی فرا گرفته باشد و چسم در وسط قرار گیرد نشانگر عدم تعادل و پایداری روحی و روانی فرد خواهد بود.

شادی : وجـود خـطوط کـوچـک در خـارج از چـشم ها حاکی از خنده رویی و شاد بودن فرد میباشد.


بررسی شکل ابروها
ابرو صاف : صافی و مستقیمی ابروها نشانگر اندیشه ، تفکر و ایده گرایی فرد میباشد.

ابرو کمانی : افرادی که دارای ابروهای خمیده و کمانی هسـتند از حـکایـت ها و داسـتـانـهـای واقعی لذت میبرند و افرادی مهربانند.

ابرو باریک : اینگونه افراد معمولا دارای اعتماد به نفس اندکی میباشند بخصوص اگر ابـروی آنها بجز باریکی، بالا و گرد نیز باشد.

ابرو پیوسته : پیوستگی ابروها نشانگر این است که فرد دائما" در حال تفکر و اندیشـه بـوده و ایده های جالبی در سر دارد.


بررسی پلک ها ، پشت چشم
پشت چشم یا پلک کوچک : اگر فاصـله بـین بالای پلک و مژه کم باشد بیانگر اسـتقلال فرد میباشد و اینکه آن فرد حتی ممکن است بصورت ارادی خودش را به دیگران نزدیک نکند.

پشت چشم یا پلک بلند : بلند بودن پلک دلالت بر وابستگی شدید فرد به دیگران و نزدیکان دارد.


بررسی فرم بینی
بینی کوچک : گفته میشود اشـخاصی که بـیـنی کـوچـک دارنـد ذاتـا" افـرادی ضعیف و اغلب غیرقابل اتکاء بوده و در تصمیم هایشان استوار و ثابت قدم نمیباشند.

بینی بزرگ : بزرگی بینی نشانه ابتکار و عزم و اراده میباشد و یک شـخصـیت استوار و قـوی که اثرش را در همه جا برجای خواهد گذاشت.

بینی تیز : تیز بودن نوک بینی نشانگر این است که فرد خود را مقید به رعـایـت آداب و رسـوم ندانسته و با اطرافیان براحتی برخورد میکند ؛ ایـنگونه افراد خـود را بـاور داشـتـه و بی باکانه و متهورانه خود را به دیگران نزدیک میکنند.

بینی عقابی : خودخواهی، دودلی و حساس بودن از جمله ویژگی های کسانی است که دارای چنین بینی میباشند.


بررسی فرم گوش ها
گوش کوچک : کوچکی گوش نشانه تزلزل و احساس نا امنـی در افـراد اسـت ، هر چند اینگونه افراد میدانند که چه میخواهند و معمولا" سخت کوش و کاری هستند.

گوش بزرگ و دراز : این قبیل افراد معمـولا انـعـطاف پـذیـر نـبـوده و به سـختی آرام و بی خیال میشوند.

گوش پرمو : افرادی که دارای گوشهایی پرمو هـستند مـعـمـولا وسـواسـی و نـکـته بین بوده و وقت زیادی را برای چیزهای بی اهمیت تلف میکنند.

بررسی فرم گونه ها
گونه برجسته : برجسـتـگی گـونه نشـانگر قـدرت، انـرژی و اعـتماد بنفس است و کسانی که دارای گـونه بـرجسته اند تمایل بیشتری برای پذیرفتن اشتباهات دیگران دارند.

گونه گود : علاوه بر جذابیت و زیبایی دلیلی بر خوش مشربی و سازگاری فرد میباشد.


بررسی فرم چانه و فک
فک چهارگوش : افـراد با فـک چـهار گـوش انـسانهای تـسخیر ناپذیر و سرکش میباشند و توانایی تبدیل رویاهایشان به واقعیت را دارند.

چانه برآمده : اینگونه افراد، اشـخاصی خودستـا بوده و تصـور میکنند هیچ چیزی جز خود آنها اهمیت ندارد و جز خودشان حرف کس دیگری را قبول نداشته و خود را عقل کل میدانند.


بررسی فرم لب ها
لب قلوه ای : لب های قلوه ای علاوه بر زیباتر نمودن صورت نشانه بخشش و گشاده دستی میباشد و معمولا اینگونه افراد تمایل دارند در مورد خودشان صحبت و گفتگو کنند.

لب نازک : نازک بودن لب بیانگر خویشتن گرایی ذاتی در اشخاص است و این افراد به نسبت دیگران احساسات کمتری از خود نشان میدهند.

لب بالایی نازک و لب پایینی قلوه ای : نشانه این است که فردی متـقـاعد کنـنـده و مـجاب کننده میباشد.

 

منبع:http://www.beytoote.com