• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

چون در غرب حجاب نیست، آزادی جنسی هست
 • تاریخ ارسال : یکشنبه 21 بهمن 1397
 • بازدید : 260 مشاهده

همراه شما هستیم از وبسایت کافان 98 با بخش شبهات و شایعات با بررسی چون در غرب حجاب نیست، آزادی جنسی هست

 

از سویی می‌گویند: «چون در غرب حجاب نیست، آزادی جنسی هست، عادی‌سازی شده و فحشا یا تجاوز یا آزار و اذیت زنان و دختران کمتر از کشورهای اسلامی و از جمله ایران می‌باشد»، و از سویی دیگر شاهدیم که زنان فرانسه و ...، در اعتراض به ناامنی جنسی خود تظاهرات می‌کنند؟! بالاخره کدام را باور کنیم؟ و آیا شما گزارش دقیق‌تر و مستندی دارید؟


پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات (ایکس – شبهه):اگر مقوله "شهوت و بالتبع تحریک جنسی"، با بدن‌نمایی یا آزادی جنسی، عادی‌سازی می‌شد، نه تنها در امریکا، اروپا و کشورهای مهد فحشا، دیگر کسی میل به شهوت نداشت، بلکه همسران (زن و شوهر) در تمام دنیا نیز به سرعت برای هم عادی می‌شدند!

بنابراین، نه کثرت رعایت کنندگان اخلاق، فضیلت، علم، بصیرت و سایر کمالات، سبب عادی‌سازی می‌شود، نه کثرت بی‌خردی، عوامی، جهل و کم خردی، بداخلاقی و بی‌فرهنگی و بی‌شخصیتی و بالتبع فساد و فحشا [در هر سطحی] سبب عادی‌سازی می‌گردد! بلکه هر کدام در جامعه‌ی بیشتر بود و بیشتر مورد آموزش و تبلیغ قرار گرفت، رواج همان گستردگی و سرعت پیدا می‌کند.

فرهنگ استعماری:

اگر چه مردم ما، در سال 1357، به تمام معنا و از هر حیث "انقلاب" کردند تا از یوغ فرهنگ‌های جاهلیِ سنّتی و مدرن خلاصی یافته و با رویکرد اسلامی، زندگی و تلاش کنند، ولی در هر حال کشور ما بیش از 200 سال، زیر سلطه‌ی و تحت استعمار کامل غرب بوده است.

آن چه که استعمار طی دو قرن از این کشور گرفت، فقط نزدیک به نیمی از اراضی، نفت و گاز، سایر معادن و ذخایر، اشیای گرانقیمت موزه‌ها ... و خلاصه ثروت این کشور نبود، بلکه تلاش بسیار گسترده و عمیقی، برای نابودی "فرهنگ غنی ما" بود که با بی‌هویت نمودن، بی‌شخصیت نمودن، ذلیل نمودن، تحقیر و خود کم‌بین نمودن و ... از یک سو و بزرگ‌نمایی و تبلیغ فرهنگ غرب از سوی دیگر، محقق می‌گردید.

از این‌رو، "فرار از خود" و پناه بردن به دامان غرب، ولو به قیمت خودزنی، دریوزگی و نوکری، دستاورد و تحفه‌ی دوران استعمار بود که در یک کلمه به آن «غرب‌زدگی» می‌گوییم. حال خواه در نظریه‌پردازی جلوه کند، یا در سیاست، یا در هنر، یا در باورهای تلقینی مردم (عوام).

●- بنابراین، مردم در یک موج جوّی شدید، با تبلیغات برای غرب مواجه می‌شوند، پیاده نظام‌شان در این جنگ نرم، به صورت مستمر القا می‌کنند که "شما خیلی بدبخت هستید، ولی در غرب چنین است و چنان است»! اما در عمل شاهدیم که همه دروغ است، و تظاهرات‌های خشونت‌آمیز هر ساله در امریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان و ... نشان می‌دهد که مردم از اختلاف طبقاتی، نظام سرمایه‌داری، کثرت ترور، بچه کشی [حتی توسط والدین]، تجاوز به کودکان دختر و پسر [حتی توسط خانواده‌ی اول و خویشان]، تجاوز به دختران و زنان در دانشگاه، باشگاه ورزشی، بیمارستان، و حتی پارک و خیابان و ...، به ستوه آمده‌اند و حکومت‌ها نیز با شدیدترین برخورد پلیسی، آنها را سرکوب می‌کنند!

کدام رفاه و امنیت، کجاست فرهنگ و تمدن؟! در امریکا طی یک سال 307 مورد تیراندازی توسط شهروندانش رخ داده است؟! بر اساس گزارشات رسمی، در طی 312 روز سال جاری، بیش از 12 هزار نفر بر اثر تیراندازی کشته شدند و بیش از 24 هزار نفر دیگر نیز زخمی شدند! (Businessinsider - Nov. 8, 2018  ).

گزارش رسمی از عادی شدن و امنیت جنسی(؟!)

گزارشات رسمی، موثق و مستند، بسیار است، آنقدر که همه ساله در کتاب‌های متفاوتی درج و منتشر می‌گردد، و در گزارشات گوناگونی ارائه می‌شود؛ لذا فقط به چند نمونه اشاره می‌گردد:

Linked in (February 21, 2018):

«در اینجا، لیستی از ده کشور برتر به لحاظ برخورداری از بالاترین رقم تجاوز جنسی ارائه می‌دهیم، و شما شگفت‌زده خواهید شد، وقتی می‌بینید که بیشتر کشورهای توسعه‌ یافته، چون ایالات متحده امریکا، سوئد، فراسنه، کانادا، انگلستان و آلمان، بیشترین غوطه‌وران در این جنایات را دارند»!

امریکا:

Trendrr (September 18, 2018)

●- «در امریکا، سالانه، بیش از 80 هزار کودک، قربانی آزار جنسی می‌شوند، که البته موارد گزارش نشده، بسیار بالاتر است»!

●- «بین سال‌های 2000 تا 2005، حدود 56% از موارد تجاوز جنسی، به پلیس گزارش نشده است، و البته این رقم میان دانشجویان، 95% بوده است. اما اکنون سالانه 293.000 قربانی تجاوز جنسی داریم که تراز گزارش نشده‌ها به 68% رسیده است»!

●- «98% از متجاوزان نیز هرگز زندانی و مجازات نشدند»!

فرانسه:

The Guardian (23Feb. 2018.)

●- «در فرانسه، رقم زنان قربانی تجاوز جنسی، بیشتر از 1 به 10 است (از هر ده زن یک نفر)»!

●- «نزدیک به نیمی از دختران و کودکان (42%)، در خانه‌ی خود مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند»!

●- «5% درصد از قربانیان، بیش از یکبار مورد تجاوز قرار گرفته‌اند»!

●- «فقط 15% از قربانیان تجاوز جنسی، رسماً شکایت کرده‌اند، و آن هم به خاطر مصدومیت شدید بوده است – بسیاری هم دست به خودکشی زده‌اند (لذا پرونده تشکیل شد)»!

●- «وزارت کشور فرانسه، در ماه گذشته اعلام کرد: گزارش تجاوز جنسی در سه ماهه‌ی آخر سال 2017 نسبت به مدت مشابه در سال 2016، معادل 31.5 درصد افزایش یافته است»!

کانادا:

Linked in (February 21, 2018)

«اینجا یک قاره‌ی امریکایی است؛ کل موارد گزارش شده تجاوز در این کشور، 2،516،918 فقره بوده است و این فقط 6% از کل موارد تجاوز جنسی در کانادا می‌باشد.» (یعنی بیش از 40 میلیون مورد)!

«از هر 17 زن، یکی مورد تجاوز قرار گرفته است و 9% از این تعداد مورد ضرب و شتم نیز قرار گرفته‌اند»!

انگلیس و ولز:

Linked in (February 21, 2018)

«همه ساله بیش از 85 هزار زن در انگلیس مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند. سن آنها از 16 تا 59 ساله گزارش شده است»!

The Guardian (23Feb. 2018.)

«طبق گزارشات رسمی: در انگلستان و ولز، از هر 5 نفر دختر یا زنِ شانزده سال به بالا، یک نفر نوعی تجاوز جنسی را تجربه کرده است.»!

Wonderslist

«روزانه 230 مورد تجاوز گزارش می‌شود و از تعداد کل سالانه، 73000 گزارش به زنان و 12000 گزارش به مردان اختصاص دارد»

NSPCC(انجمن ملی پیش‌گیری از خشونت علیه کودکان انگلستان)

در بین نوجوانان بین 13 تا 16 سال، یک سوم دختران و 16% از پسران، خشونت جنسی را تجربه کرده‌اند. 250 هزار دختر نوجوان، دچار تألمات روحی و روانی همیشگی شده‌اند. 12 درصد از پسران و 3 درصد از دختران، موارد خشونت جنسی توسط همکاران (نزدیکان) خود را گزارش کرده‌اند.

سوئد:

Wonderslist

«از هر 4 زن سوئدی، یک نفر تجاوز جنسی را تجربه کرده است»!

Linked in (February 21, 2018)

«سوئد، در آمار تجاوز جنسی، یکی از رتبه‌های اول، در میان کشورهای اروپایی می‌باشد»!

Wonderslist

آلمان:

Linked in (February 21, 2018)

«در واقع، کشور در حال پیشرفت در فن‌آوری (صنعت - تکنولوژی)، به سمت عقب‌ماندگی در بشریت حرکت می‌کند! تا کنون بیش از 240 زن و دختر آلمانی، به واسطه‌ی این خشونت‌ها کشته شده‌اند! آلمان در شش ماه اخیر، با بیشترین میزان تجاوز جنسی مواجه بوده است و این رقم در سال جاری، به 6.507.394 نفر رسیده است. حتی کاتولیک‌ها آلمان، مصرف قرص در صبح پس از تجاوز را مجاز می‌دانند»!

دانمارک:

Wonderslist

«از هر 4 زن دانمارکی، یک نفر قربانی تجاوز جنسی شده است»!

سایر کشورها:

البته آمار سایر کشورهای اروپایی، چون: ایتالیا، اسپانیا، چک، بلژیک و ... نیز وضعیتی مشابه را نشان می‌دهد!

●●● – بنابراین، بدن‌نمایی و آزادی جنسی، نه تنها سبب عادی‌سازی و کاهش جرم و جنایات و آزار جنسی دختران و زنان واقع نگردیده، بلکه سبب افزایش روز‌افزون آن گردیده است!

 

مشارکت و هم‌افزایی(سؤال به همراه نشانی لینک پاسخ، جهت ارسال به دوستان در فضای مجازی)

پرسش:

می‌گویند: «در غرب، آزادی پوشش و روابط جنسی، سبب عادی‌سازی و امنیت زنان شده است»؛ پس تظاهرات برای چیست؟! مستنداتی دارید؟

پاسخ:

http://www.x-shobhe.com/shobhe/9537.html