• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

بهترین شلوار جین را برای خود بخرید
 • تاریخ ارسال : جمعه 21 تير 1398
 • بازدید : 101 مشاهده

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 گروه خانواده و بخش مد و مسائل زندگی این قسمت بهترین شلوار جین را برای خود بخرید

برای اغلب جوانان، شلوار جین با ارزشترین لباس داخل کمد محسوب میگردد.معمولا این توجه بدلیل گران قیمتی و یا زیبایی آن نبوده، بلکه بعلت تطبیق پذیری و همه جا پوش بودن آن می باشد. شما میتوانید شلوار جین را در خانه، محل کار و گردشها و میهمانی های غیر رسمی بپوشید. برخلاف این سودمندی یافتن مناسبترین آن آسان نیست.

 

با این شرایط زمانی که بدنبال شلوار جینی مناسب برای خود میگردید چکار باید بکنید؟ گذشته از قیمت چند نکته زیر را نیز باید بخاطر بسپارید.

 

یه چند لحظه ، شاید از مطالعه این مطالب نیز لذت ببرید 👇👇👇

 

انتخاب صحیح

 

به دنبال جین های مستقل از زمان بگردید

گفتن اینکه چه نوع شلوار جینی سال بعد مد خواهد شد مشکل است، اما با برگزیدن مدلهای آزموده شده و استیل های واقعی جین میتوانید شلواری را انتخاب کنید که سالها شیک و مطابق با روز باقی بماند. در زیر سه مثال کلاسیک آورده شده است:

 

جینهای آبی اورجینال: از شلوارهای کار زبر و با دوام ساخته شده و اکنون فراگیرترین لباسی است که می توانید داشته باشید.

 

جینهای آبی مقداری کم رنگ شده: این نوع غیر رسمی تر از هر نوع دیگر بوده و میتوان آنرا همراه با یک کت اسپرت و پیراهن شیک بر تن نمود.

 

جینهای چروک: نوع سنگ شور شده قهوه ای یا جین چروک آبی. این مدل شیک تر از انواع معمولی جین بوده و همه پوش تر و معمولا مد می باشد.

 

رنگهای تند تر مانند قرمز محدودیت زمانی داشته و همیشه مد نیستند. همچنین باید از رنگهای سفید و مشکی اجتناب کنید. جینهای مشکی خیلی زود از مد می افتند و جین سفید نیز تا زمانیکه دون جانسون نباشید نیازی به خریداریش نخواهید داشت.

 

توجه کنید که چه وقت قرار است آن را بپوشید

راحتی شلوار جین در تن مهمترین مسئله آن بشمار میرود. درنهایت شیک ترین شلوار جین هم اگر در آن راحت نباشید، باعث نامتناسب بنظر رسیدن شما خواهد شد. با این حال درنظر داشتن اینکه چه وقت و کجا میخواهید شلوار جین خود را بپوشید، در روند انتخاب آن کمک بسزائی بشما خواهد نمود.

 

برای مثال اگر در محل کار فقط کت و شلوار می پوشید، ممکن است شلوار جین خود را صرفا برای قدم زدن اطراف منزل و یا گردش استفاده کنید که این به معنای داشتن محدودیتهای کمتر هنگام برگزیدن نوع و ظاهر شلوار است. با اینحال اگر در محیط کاری شما پوشیدن شلوار جین مجاز باشد، ممکن است بخواهید همیشه جین بپوشید که در این صورت باید در انتخاب شلوار خود دقت بیشتری نموده و معیارهای مهم تری را در نظر بگیرید. در هر دو حالت مطمئن شوید که شلوار جین شما با کفشها یا پوتینهایتان همخوانی داشته باشد.

شلوار جینی با جلوه انتخاب کنید

 

فقط به این دلیل که میخواهید نوع کلاسیکی را خریداری کنید، حتما نباید شلوار جینی خسته کننده را برگزینید. مدلهای کلاسیک شیک در عین حال میتوانند جلوه نیز داشته باشند. مثلا میتوانید نوع راسته، مخروطی شکل و یا پاچه گشاد آنرا انتخاب کنید.

 

شلواری کاملا اندازه را خریداری نمایید

 

فرقی نمی کند شلوار جینی که انتخاب می نمایید چقدر زیبا و شیک باشد، اگر برایتان بزرگ یا کوچک باشد، باعث خنده دار شدن شما خواهد شد. ابتدا مطمئن شوید که پاچه و کمر آن زیاد تنگ نباشد. همچنین باید در آینه ببینید که پشت شلوار هم خوب ایستاده باشد. یادتان باشد، اگر به شما نمی آمد، یکی دیگر را امتحان کنید.

 

به علاوه چون شلوارهای جین ممکن است آب رفته و کوچک شوند بهتر است که کمی قدش را بلند تر انتخاب کنید. این کار بشما امکان میدهد پاچه شلوار را کمی بالازده و یا هر گونه اصلاح مطابق با میل خود را اعمال نمایید.

 

وضعیت تن خور شلوار را بسنجید

 

بهترین روش برای آزمودن ارزش شلوار جین شما این است که آنرا بطور آزمایشی برتن کنید. کمی با آن در فروشگاه قدم زده و مقدار حجم جیب و میزان راحتیش را هنگام نشستن بررسی کنید. آیا دسته کلید یا کیفتان جا می شود؟ آیا آن شلوار در برخی از فصول باعث گرما یا خارش در بدن میگردد؟

 

همچنین باید آن را با کمربندی که همیشه می بندید امتحان کنید. این باعث می شود تا از اندازه کمر و تطابق کمبربند با شلوار اطمینان حاصل نمایید.

 

در نهایت، شلوار را با کفشهایی که همیشه می پوشید امتحان کنید، و بیاد داشته باشید که علاوه بر اطمینان از همانگی رنگ آن دو، باید ببینید که شلوار خوب روی کفش قرار می گیرد یا خیر. اگر قد شلوار کمی بلند تر بود، آن را تا بزنید. انتهای پاچه شلوار باید با قسمت بالایی کفی کفش هم طراز باشد.

 


یه چند لحظه ، شاید از مطالعه این مطالب نیز لذت ببرید 👇👇👇

 

مطمئن شوید که از قبل کوچک شده است

 

هر کسی می داند که وقتی شلوار جین مورد علاقه اش کوچک می شود چقدر باعث عصبانیت می گردد. اطمینان یافتن از اینکه شلوار قبلا کوچک شده است، ضرر و زیان را کاهش خواهد داده و در آینده این مقدار کوچک به حداقل خواهد رسید.با این حال بخاطر داشته باشید که اندازه شلوار را کمی بلندتر از حد نیاز انتخاب کنید.

 

مراقبت از شلوار جین

 

پیش از تو زدن آنرا بشویید

 

قبل از اینکه پاچه شلوار را تو بزنید آن را بشویید تا ابتدا به اندازه واقعی در آید. برای اطمینان خاطر بیشتر مقداری کمتر از اندازه مورد نیاز تو بزنید تا اگر باز هم شلوار آب رفت قدش کوتاه نشود.

 

شلوار را پشت و رو بشویید

 

اولین باری که می خواهید شلوار جین خود را بشویید، آن را جدا از لباسهای دیگر شستشو نمایید. دفعات بعد بهتر است برای حفظ رنگ و ظاهر کلی آنرا پشت رو کرده و سپس بشویید.

 

آنرا در ماشین خشک کن نیندازید

 

همیشه شلوار جین خود را برای خشک کردن روی بند و یا روی پایه های مخصوص قرار داده و مطمئن شوید که روی هم تا نخورده باشد.

 

 

 

شلوار جین شیک برای جوانان

 

همیشه پیدا کردن شلوار جین مناسب آسان نیست، بخصوص برای مردان که ترجیح میدهند بجای صرف ساعتهای طولانی برای خرید لباس به مطب دندانپزشکی بروند. با این حال با بخاطر سپردن این نکات میتوانید شلوار جین مناسب خود را براحتی بیابید.

عمومی - مد و مسائل زندگی - بهترین شلوار جین را برای خود بخرید