close
دانلود آهنگ جدید
تعبیر خواب آبشار
 • سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

تعبیر خواب آبشار

پست شماره 1767
تعبیر خواب آبشار
 • تاریخ ارسال : سه شنبه 25 تير 1398
 • بازدید : 155 مشاهده

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 گروه سرگرمی و بخش تعبیر خواب این قسمت تعبیر خواب آبشار

 

✔️ تعبیر خواب آبشار

 

📌  ابشار :

 

✔️ آبشار یکی از پدیده‌های زمین‌شناسی است که در آن آب یک رودخانه از یک فلات یا مکانی مرتفع با سرعت زیاد به پایین یک دره یا دامنه می‌ریزد.

آبشار ریزش ناگهانی آب است، معمولاً ناشی از بستری از سنگ سخت در مسیر رودخانه‌ای که یا افقی است و یا به ملایمت به سمت قسمت بالای رودخانه شیب دارد و در روی سنگ‌های نرمتر قرار می‌گیرد سنگ‌های نرم‌تر زیرین به وسیلهٔ رودخانه سایش می‌یابند به‌طوری‌که سنگ سختر آویزان می‌شود و نهایتاً آبشار مربوط ایجاد می‌شود.

مرتفع‌ترین آبشار جهان به نام آبشار آنجل، در کشور ونزوئلا قرار دارد. رود کارائو از ارتفاع۹۸۹ متری از روی فلاتی مرتفع که از سنگ‌های سخت ساخته شده به پایین می‌ریزد.

 

می خواهیم در این قسمت در مورد  تعبیر خواب آبشار صحبت کنیم و امیدواریم این تعبیر خواب مفید و کوتاه و جذاب باشد پس از مطالعه میتوانید نظر خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید ... 👇👇👇

 

قبل از مطالعه این تعبیر می توانید مقالات پیشنهادی زیر را بخوانید ، چون اگر علاقه مند به تعبیر خواب هستین ، لازم است ، این مقالات را حتما بخوانید ...

.

.

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

📌 لیست تمامی مطالب پیرامون تعبیر خواب ، اگر سوالی در ذهن دارید از مقالات زیر استفاده کنید 👇👇👇

 

 .

.

.

✔️ تعبیر خواب آبشار

.

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر چشمه زلال و گوارا، شخصی بزرگ و سرور و جوانمرد و بخشنده می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: فِیهَا عَیْنٌ جَارِیَةٌ _ در آن چشمه‌ای روان است (غاشیه-12)، ولی اگر آب چشمه تیره و ناخوشایند باشد، یـعـنـی دچار غم و اندوه و بیماری خواهی شد (دفع بلا و گرفتاری).

جابر مغربی می‌گوید: تعبیر آب چشمه، عمر تو می‌باشد (به اندازه‌ای که ببینی)، مخصوصاًً اگر دست خودت را به آب آن بزنی. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی دست و صورت خودت را به طور کامل با آب چشمه شسته‌ای، یـعـنـی اگر غمگین هستی غم و اندوه تو از بین می‌رود، و اگر از چیزی ترسیده‌ای یـعـنـی ایمنی پیدا می‌کنی، یا چنانچه بیمار هستی، بهبود پیدا خواهی کرد، و اگر بدهکار می‌باشی، بدهی خود را پرداخت می‌کنی، و یا اگر اسیر هستی، آزاد می‌شوی.

جابر مغربی می‌گوید: تعبیر چشمۀ راکد و ساکن، ضعیف‌تر از چشمۀ روان و جاری می‌باشد، ولی بعضی از تعبیرگران می‌گویند: تعبیر چشمۀ ساکن، خیر و درستی در دین است، ولی تعبیر چشمۀ روان و جاری، غم و اندوه خواهد بود.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی آب چشمه زیادتر شده است، یـعـنـی در آن محل جاه و مقام و عزت و جوانمردی بیشتر می‌شود، ولی اگر آب چشمه کمتر شده است، تعبیرش برخلاف حالت قبلی می‌باشد. اگر ببینی چشمه خشک شده است، یـعـنـی آن سرزمین شخصی بزرگ و سرور و جوانمرد را از دست می‌دهد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی در خانه یا مغازه‌ات چشمه جوشیده است، یـعـنـی به اندازه قوت آن چشمه دچار غم و اندوه و زاری می‌شوی، ‌‌‌‌‌ و اگر آب چشمه را تیره و ناخوشایند ببینی، غم و اندوه تو بیشتر خواهد بود.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از آب زمزم می‌خوری، یـعـنـی به زودی گمشدۀ خود را پیدا می‌کنی.

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای چشمه عبارتند از: 1- شخصی بزرگ و سرور و جوانمرد 2- غم و اندوه 3- مصیبت 4- بیماری 5- زندگانی یافتن

 

منبع : https://www.tabirestan.com/index.php?id_title=10&id_content=52160

.

 

 

 

آبشار ممکن است به شکل های مختلف در خواب دیده شود . ممکن است خواب ببینیم که زیر آبشار ایستاده ایم و یا اینکه آبشاری که در کنارش هستیم آبی کثیف دارد و... . هر کدام از اینها تعبیر خاص خود را دارد که به بیان آن می پردازیم .

معبران مختلفی به تعبیر خواب آبشار پرداخته اند مانند آنلی بیتون , لیلا , مطیعی تهرانی  و… .لیلا چنین می گوید , که اگر در خواب آبشار ببینی یعنی مشکلی برای یکی از اعضای خانواده ات پیش خواهد آمد .منوچهر تهرانی می گوید , که اگر زیر آبشار ایستاده باشید حادثه ای برای شما رخ می دهد ولی اگر از دور به آبشار نگاه می کنید حادثه ای , رخ می دهد که از شما به دور است .


✔️ تعبیر خواب آبشار

لیلا برایت می‌گوید: دیدن آبشار به این معنا است که یکی از اعضای خانواده‌ی شما دچار مشکل سختی خواهد شد.


✔️ درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

یک آبشار از آب تمیز و صاف نشانه خوشبختی است.

خواب آبشار دیدن یعنی به محلی دعوت می‌شوید که در آنجا خوش گذارنی می‌شود. اگر به همراه دیگران به یک آبشار نگاه می‌کنید یعنی مراقب شما هستند و پشت سر شما بسیار بد گویی می‌کنند. از یک آبشار آب برمی‌دارید به این معناست به مشکلات شما اضافه می‌شود.

لوک اویتنهاو چنین می‌گوید: آبشار دیدن در خواب امیدهای بر باد رفته را نشان می دهد.

 

✔️ منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

آبشار در خواب سیلی است از حوادث غیر مترقبه که قدرتی بزرگ پشت آن است. حوادثی که واقع می‌شوند , و بیننده خواب نمی‌تواند جلوی وقوع آن را بگیرد. هر قدر عظمت و ارتفاع آبشار بیشتر باشد عظمت آن, حادثه بیشتر است و نزدیکی و دوری ما نیز در خواب نسبت به جایی که آبشار فرو می‌ریزد ,

دوری و نزدیکی ما را به حادثه ای که خواب پیش بینی می‌کند نشان می‌دهد.

 

✔️ معنای ایستادن زیر آبشار در خواب

اگر از ایستادن زیر سقوط آب آبشار خوشتان می‌آید و از آن لذت می‌برید در مسیر حادثه ای مطلوب قرار می‌گیرید , و سودی عایدتان می‌شود که این سود از شما نیز می‌گذرد و دیگران را متمتع می‌سازد ولی اگر , فشار آب را با ناراحتی احساس کردید,

و در عالم خواب می‌خواستید از زیر جریان آب خود را نجات دهید و کنار بروید نشان آن است که گرفتار رنج و غم می‌شوید.

اگر زیر آبشار ایستاده باشید حادثه با شما آر تباط مستقیم دارد ولی اگر از دور شاهد و شاهد فرو ریختن آن باشید, حادثه به شما مربوط نمی‌شود و احتمالاً شاهد آن خواهید بود. اگر آبشاری که در خواب می‌بینیم آبی روشن, و صاف و زلال داشته باشد حادثه ای که واقع می‌شود خیر و برکت همراه می‌آورد. آب متعفن بیماری است.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن آبشار در خواب، نشانه آن است که با خشونت ثروتی گرد خواهید آورد. ثروتی که, برای تأمین زندگی آینده شما نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد.

کتاب جامع تعبیر خواب

منبع :https://persianv.com/tabirekhab

.

.

 

 

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

 

 .

جستجوهای مربوط به تعبیر خواب آبشار ,

تعبیر خواب طبیعت,

تعبیر خواب رودخانه,

تعبیر خواب کوه,

تعبیر خواب اب,

تعبیر خواب چشمه,

تعبیر خواب جنگل,

تعبیر خواب صخره,

تعبیر خواب سرسره آبی,