• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

تعبیر خواب آبگوشت

پست شماره 1769
تعبیر خواب آبگوشت
 • تاریخ ارسال : سه شنبه 25 تير 1398
 • بازدید : 204 مشاهده

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 گروه سرگرمی و بخش تعبیر خواب این قسمت تعبیر خواب آبگوشت

 

✔️ تعبیر خواب آبگوشت

 

📌  آبگوشت :

 

✔️ آبگوشت، شوربا , دیزی یا پیتی (دیزی فارسی) یکی از خوراک‌های سنتی ایران است. که اصالت مربوط به قوم لر ایران است. در پختن آبگوشت از گوشت و دنبه گوسفند، گوجه فرنگی (و یا رب گوجه فرنگی) و نخود استفاده می‌شود. خوراکی رقیق که از پختن گوشت و پیاز و سیب زمینی و نخود درست می‌شود که در دو مرحله می‌خورند اول آب آن را با تکه‌های نان مخلوط نموده، می‌خورند (تلیت). بقیه مواد را می‌توان با گوشت‌کوب کاملاً کوبیده یا نکوبیده با نان، پیاز و چاشنی مانند ترشی و سبزی خوردن میل می‌کنند(گوشت کوبیده). در صورت پخته شدن در ظروف سنگی آن را دیزی سنگی می‌نامند. برخی افراد از طریق ترید کردن، نان‌های خشک را به مصرف مفید می‌رسانند.


«خوراک نامه» نادرمیرزا اگرچه نخستین کتاب آشپزی به زبان فارسی نیست، اما یکی از کامل‌ترین و اولین‌هاست. یکی از جالب‌ترین نکات دربارهٔ کتاب نادرمیرزا فهرست مفصلی است که او از آبگوشت جمع‌آوری کرده و در کتابش آورده‌است. این فهرست آنقدر کامل است که می‌توان عنوان این بخش را «آبگوشت نامه» هم گذاشت. در این کتاب آمده‌است: «اکنون سخن از آبگوشت بیاید که نان خورش بزرگ ایرانی‌ها است و این خورش که با نیروترین خوردنی است، تازی و پارسی همیشه به کار بردندی، چه پختن این بس آسان و زودتر به دست آید. خوراک پهلو و روستایی همه ایران‌زمین اگر گوشت بیابند همین است و بس. مگر آنکه به هر جای گونه‌ای پزند و در آن افزارها به کار برند. یک‌یک برشماریم تا دانسته آید. گفته می‌شود «آبگوشت بهترین خورش‌هاست و به جهان کس نیست که آن نپسندد و آن به‌گونه‌ها پزند، مگر آنکه بیشتر ساده بود.» «در بروجرد آبگوشت را نخودآب گویند و به برخی شهرها، یخنی نامند. نخودآب بروجرد به همه ایران‌زمین نامدار است و به شهرهای دیگر چون آنجا نتوانند پخت و خوراک همه مردم شهر و روستا همان نخودآب است که بهترین خورش‌های جهان است. هر که خورده باشد داند که من راست گفته‌ام و به خوانی که آن آبگوشت بود کسی را به خورش‌های دیگر آرزو نیاید و این مزه و خوردنی در گوشت آنجا خدای آفریده که در گوشت گوسپندان دیگر جای نیست.»


 

 

می خواهیم در این قسمت در مورد تعبیر خواب آبکامه ( نوعی نان خورشی ترش)  صحبت کنیم و امیدواریم این تعبیر خواب مفید و کوتاه و جذاب باشد پس از مطالعه میتوانید نظر خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید ... 👇👇👇

 

قبل از مطالعه این تعبیر می توانید مقالات پیشنهادی زیر را بخوانید ، چون اگر علاقه مند به تعبیر خواب هستین ، لازم است ، این مقالات را حتما بخوانید ...

.

.

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

📌 لیست تمامی مطالب پیرامون تعبیر خواب ، اگر سوالی در ذهن دارید از مقالات زیر استفاده کنید 👇👇👇

 

 .

.

.

✔️ تعبیر خواب آبگوشت

.

.

 

✔️ تعبیرهای کلی
ابن سیرین می‌گوید: تعبیر گوشت پخته بهتر از خام یا کباب شده می‌باشد، به این صورت که هر چه پخته‌تر باشد، مال و اموال را آسان‌تر به دست می‌آوری، ولی اگر خام باشد، یـعـنـی مال و اموال را به سختی کسب خواهی کرد.

✔️ جابر مغربی می‌گوید: تعبیر گوشت چاق و فربه بهتر از گوشت لاغر می‌باشد.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیر گوشت هر حیوان "حلال گوشتی"، مال حلال و هر حیوان "حرام گوشتی" مال حرام می‌باشد.

✔️ گوشت بدن
حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی گوشت بدن خودت را می‌خوری، یـعـنـی پشت سر افراد خانه خودت غیبت خواهی کرد. جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی گوشت ران خودت را می‌خوری، یـعـنـی به اندازه آن از اموال خودت مصرف می‌کنی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی از گوشت بدن خودت بریده و جلوی پرنده‌ای انداخته‌ای، یـعـنـی چیزی از مال و دارائی خودت را به کسی می‌بخشی [احتمالاًً به کسی که تعبیر پرنده مربوط به آن شخص می‌شود؛ برای دیدن تعبیر هر پرنده‌ای به قسمت مربوط به همان پرنده مراجعه شود].

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی پرنده‌ای تکه‌ای از گوشت بدن تو را کنده و ربوده است، یـعـنـی قسمتی از مال و اموال تو را به زور می‌گیرند، ابراهیم کرمانی نیز می‌گوید: تعبیرش این است که مال و اموال تو را به زور می‌گیرند (دفع بلا و گرفتاری).

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی پهلوی تو قرمز و سرخ شده و تکه‌ای گوشتِ خون‌آلود از آن افتاده است، یـعـنـی زن تو به طور ناگهانی سقط جنین می‌شود.
تعبیر مرتبط :   زخم  

✔️ خرید یا فروش گوشت
ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خریدن و فروختن گوشت بد می‌باشد. جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی گوشت خریدی و به خانه بردی، تعبیرش هلاکت می‌باشد (دفع بلا و گرفتاری).

تعبیر مرتبط :   قصاب  

✔️ سایر موارد
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیر هدیۀ گوشت خوب و نرم، خیر و نیکی می‌باشد.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی گوشت گوسفند خشک کرده (قدید) داری، تعبیرش غنیمت می‌باشد،‌‌‌‌‌ یا چنانچه گوشت خشک کرده اسب بود، یـعـنـی مردم تو را غنیمت می‌نمایند. در خوردن گوشت خشک کرده سود و منفعتی وجود ندارد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی گوشت قربانی می‌خوری، یـعـنـی سود و منفعت به دست می‌آوری. اگر ببینی بین مردم گوشت قربانی قسمت می‌کنی، یـعـنـی مرد سرشناس و بزرگی در آنجا از دنیا می‌رود و مال و اموال او را قسمت می‌کند.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی گوشت شانه را باز کردی و رگ‌های آن را دیدی، یـعـنـی آن سال، پرباران خواهد شد.

اگر ببینی استخوانی برداشته‌ای که گوشت دارد، یـعـنـی به اندازه گوشت آن خیر و مال و اموال بدست آوری،‌‌‌‌‌ ولی اگر بدون گوشت باشد، یـعـنـی کمی خیر به تو می‌رسد.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای خوردن گوشت جانوران عبارتند از: 1- مال و اموال 2- ارث و میراث 3- ثروتمندی 4- مصیبت (تعبیرهای مختلف).
منبع : https://www.tabirestan.com/index.php?id_title=10&id_content=52910

 

 

 

 

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

 

 .

 

جستجوهای مربوط به تعبیر خواب آبگوشت, تعبیر خواب آبگوشت امام صادق , تعبیر خواب آبگوشت از نظر امام صادق, تعبیر خواب آبگوشت نذری, تعبیر خواب آبگوشت خوردن ابن سیرین, تعبیر خواب ابگوشت نخود, تعبیر خواب دیگ ابگوشت, تعبیر خواب آبگوشت و برنج, تعبیر آبگوشت خوردن درخواب,