• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

تعبیر خواب آزادی

پست شماره 1797
تعبیر خواب آزادی
 • تاریخ ارسال : یکشنبه 30 تير 1398
 • بازدید : 233 مشاهده

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 گروه سرگرمی و بخش تعبیر خواب این قسمت ؛ تعبیر خواب آزادی

 

✔️ تعبیر خواب آزادی

 

📌 آزادی :

 

✔️ واژهٔ آزادی، به مفهوم مختلطی اشاره دارد که شامل مفاهیم پایه‌ای خودمختاری، حکومت بر خود و استقلال از یک سو، و توانایی کلی در انجام کارها، داشتن انتخابهای مختلف و توانایی کسب هدف‌ها از سوی دیگر می‌باشد. داشتن انتخاب‌های مختلف در مورد انجام یک کار (optionality) به این معنی است که اگر شخص بخواهد آن را انجام دهد، هیچ چیز نباید او را از انجام آن بازدارد و اگر نخواهد آن را انجام دهد، هیچ چیز نباید او را مجبور به انجام آن کند. حد بالای این قابلیت انتخاب این است که حتی عوامل درونی روانی نیز مانعی در انجام انتخاب ایجاد نکنند. میزان وجود این قابلیت انتخاب شخصی لزوماً ربط مستقیمی به خود مختاری حکومتی یک جامعه ندارد.[۱] آزادی، در وسعترین معنای کلمه حالتی است که چیزی محدود به چیزهای دیگر نباشد و بتواند در فضا جابه‌جا شود، و در مورد انسان، حالتی است که در آن ارادهٔ شخصی برای رسیدن به مقصود خویش به مانعی برنخورد.


 

 


 می خواهیم در این قسمت در مورد تعبیر خواب آزادی صحبت کنیم و امیدواریم این تعبیر خواب مفید و کوتاه و جذاب باشد پس از مطالعه میتوانید نظر خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید ... 👇👇👇

 

قبل از مطالعه این تعبیر می توانید مقالات پیشنهادی زیر را بخوانید ، چون اگر علاقه مند به تعبیر خواب هستین ، لازم است ، این مقالات را حتما بخوانید ...

.

.

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

📌 لیست تمامی مطالب پیرامون تعبیر خواب ، اگر سوالی در ذهن دارید از مقالات زیر استفاده کنید 👇👇👇

 

.

.

✔️ تعبیر خواب آزادی

.

.

✔️ حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی آزاد شده‌ای یا کسی تو را آزاد کرده‌ است، تعبیرش فوق‌العاده خوب می‌باشد، مثلا اگر بیمار باشی بهبود پیدا می‌کنی، یا اگر بدهکار هستی قرض تو پرداخت می‌شود، یا اگر به حج نرفته‌ای، حج را به جا می‌آوری، یا اگر بنده و «برده» هستی، آزاد می‌شوی، اگر گناهکار هستی توبه خواهی کرد، یا اگر ناراحت و افسرده باشی، شاد و خوشحال می‌شوی، یا اگر زندانی هستی، خلاص می‌شوی .
منبع : https://www.tabirestan.com/

.

.

✔️ تعبیرهای کلی
جابر مغربی می‌گوید: تعبیر بند، ثبات و پایداری دین است. حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی بند تو از نقره است، یـعـنـی با زنی ازدواج می‌کنی یا عاشق زنی می‌شوی، یا اگر از طلا باشد، یـعـنـی به مسافرت می‌روی و یا بیمار می‌شوی، یا چنانچه آهنی باشد، یـعـنـی به جای دوری سفر می‌کنی. امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای بند عبارتند از: 1- کفر 2- دوروئی و نفاق 3- خساست 4- دست برداشتن از گناه (تعبیرهای مختلف).

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر غل، کفر و تمایل و میل کردن به سمت ناحق می‌باشد.

تعبیر زنجیر، گناه و معصیت می‌باشد.

اگر ببینی چیزی را محکم بسته‌ای و گره زده‌ای، یـعـنـی کار تو گره می‌خورد و متوقف می‌شود و هر چه قدر گره محکم‌تر باشد مشکل و گره کار تو بیشتر خواهد بود (دفع بلا و گرفتاری).
بسته بودن دست

✔️ جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی بر دستان خودت زنجیر داری، یـعـنـی به مال و اموال مردم دست درازی و تجاوز می‌کنی و از حرام بودنش نمی‌ترسی .


✔️ ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی در دست خودت غل داری و بسته است، یـعـنـی بخیل و خسیس هستی، همانطور که در قرآن کریم آمده: وَقَالَتِ الْیَهُودُ یَدُ اللّهِ مَغْلُولَةٌ... _یهود گفت دست خدا بسته است... (مائده-64)، بعضی از تعبیرگران می‌گویند: اگر «پادشاه» ظالمی در خواب ببیند که دستش در غل می‌باشد و بسته است، یـعـنـی دستش از انجام ظلم و ستم کوتاه و ناتوان می‌شود.

✔️ بسته بودن پا
امام صادق (ع) می‌فرمایند: به طور کلی هر کس در خواب ببیند پایش در بند است، یـعـنـی اگر فرد خوب و نیکوکاری باشد، در نیکوکاری پایدار خواهد بود، ولی اگر بدکردار باشد در بدکاری پایدار خواهد بود.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی پای تو در بند می‌باشد، یـعـنـی دچار ضرر و زیان ‌‌‌‌‌و یا ترس و دلهره می‌شوی، ابراهیم کرمانی می‌گوید: یـعـنـی اگر خواستی به سفر بروی به مدت طولانی در سفر می‌مانی، طوریکه در آنجا اقامت خواهی کرد و هر چه بند پاها را قوی‌تر و محکم‌تر ببینی اقامت تو بیشتر می‌باشد، و یا اینکه بین تو و مرد دورو و منافقی ارتباط و مصاحبت برقرار می‌شود، ‌‌‌‌‌ و اگر بند هر چه قدر شل‌تر باشد تعبیر بهتری دارد (تعبیرهای مختلف)، و اگر بند تو مثل چوب می‌باشد، یـعـنـی اقامت تو به خاطر فساد در دین می‌باشد،‌‌‌‌‌ و یا اگر در مسافرت باشی صحیح و سالم بازمی‌گردی، یا اگر از طناب و ریسمان باشد، یـعـنـی اقامت تو به خاطر دین می‌باشد ‌‌‌‌‌ و یا از کسی به تو سود و منفعت می‌رسد، ‌‌‌‌‌ ابن سیرین نیز می‌گوید: یـعـنـی از کسی به تو سود و منفعتی می‌رسد.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی بند آهنی [طناب فولادی یا همان سیم بکسل و غیره] در پای تو می‌باشد یـعـنـی در دین و ایمان دچار اشکال و ضعف می‌شوی و به دروغ ادعای مسلمانی نموده و انسانی خسیس و بخیل خواهی شد که به کسی کمکی نمی‌نمائی. جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی پاهای تو در زنجیر است، یـعـنـی برای گناه و معصیت به خانه دیگران خواهی رفت .


✔️ حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر امیری در خواب ببیند پایش با بند آهنی بسته شده است یـعـنـی از منطقه تحت حکومتش به جای دیگر سفر می‌کند و در مسافرت مانده و برنمی‌گردد، ‌‌‌‌‌ همچنین حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر امیری در خواب بیند که پایش با طناب و زنجیر بسته شده است یـعـنـی مسیحیان به او سود و منفعت می‌رسانند، ‌‌‌‌‌ بعضی از تعبیرگران نیز گفته‌اند: کارش را به راحتی انجام می‌دهد.

✔️ جابر مغربی می‌گوید: اگر پادشاه در خواب ببیند پایش در بند است، یـعـنـی پادشاهی و سلطنتش پایدار می‌ماند. حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر امیری ببیند هر دو پایش در بند است، یـعـنـی به حکومت می‌رسد.
 
✔️ ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در مسجد هستی و در پای تو دو بند بسته شده است، یـعـنـی در نماز یا جنگ با دشمنان دین و یا هر کار دینی ثابت و استوار می‌باشی.
جابر مغربی می‌گوید: اگر بیماری در خواب ببیند که پایش در بند می‌باشد یـعـنـی از بیماری خلاص می‌شود.

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در زندان پاهایت در بند می‌باشند، یـعـنـی کار تو بسیار طولانی خواهد شد.

✔️ امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای بند پا عبارتند از: 1- ثبات در دین 2- ازدواج با زن 3- از مسافرت برگشتن.

✔️ بسته بودن گردن
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در گردن خودت غل داری، یـعـنـی به دروغ مسلمان هستی و کافر از دنیا می‌روی، بعضی از تعبیرگران نیز می‌گویند: اگر مرد خوب و صالحی در خواب ببیند که در گردنش غل دارد، یـعـنـی از کار دنیوی دست می‌کشد. حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی در گردن ابلیس غل انداخته‌ای، یـعـنـی افراد دیندار و درستکار شاد و خوشحال می‌شوند.

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی در گردنَت زنجیر قرار دارد، یـعـنـی حق مردم به گردنت می‌باشد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی بند گردنت از چوب می‌باشد، یـعـنـی امانتی بر گردن تو می‌باشد، ولی امانت‌داری را به جا نمی‌آوری، یا اگر از نقره باشد، یـعـنـی به خاطر زن دچار رنج و زحمت می‌شوی، و اگر از طلا باشد، یـعـنـی رنج و زحمت تو از جهت مال و اموال می‌باشد، یا اگر از مس باشد، یـعـنـی به خاطر کسب و معاش و تامین مایحتاج زندگانی دچار رنج و زحمت می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری).

✔️ رهایی از بند
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی بند را شکسته‌ای، یـعـنـی احتمالاً در دین و ایمانت دچار ضعف و سستی خواهی شد خصوصا اینکه دست تو در بند باشد. ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی با یک دست، دست دیگر خودت را باز می‌کنی، یـعـنـی در کسب و کار ظلم و ستم خواهی کرد.

✔️ اگر ببینی زنجیر را پاره کرده‌ای و انداختی، یـعـنـی از گناه توبه خواهی کرد .
حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی بند پای تو را برداشتند، یـعـنـی از غم و غصه نجات پیدا می‌کنی، ‌‌‌‌‌ کرمانی می‌گوید: یـعـنـی از کارهایی که برای «پادشاه» انجام می‌دهی راحت و خلاص خواهی شد.
.
.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در زندانی هستی که آن را می‌شناسی، تعبیرش اندوه و ضرر و زیان می‌باشد. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر عفیف و پاکدامن باشی و خودت را در زندان آشنایی ببینی، یـعـنـی جاه و بزرگی به دست می‌آوری، ولی اگر عفیف و پاکدامن نباشی یـعـنـی از جهت کارهای دنیا دچار غم و اندوه خواهی شد. ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در زندان پاهایت در بند می‌باشند، یـعـنـی کار تو بسیار طولانی خواهد شد. اگر ببینی در زندان ناآشنایی هستی، یـعـنـی هلاک می‌شوی (زیرا زندان ناآشنا قبر می‌باشد) (دفع بلا و گرفتاری).

✔️ ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی پاسبان‌های شب، لباس تو را درآورده و تو را به زندان انداختند، یـعـنـی افراد «پادشاه» به تو بی‌حرمتی می‌کنند.
اگر ببینی لباس زندانی‌ها را پوشیده‌ای، یـعـنـی به خاطر کاری دچار غم و ناراحتی خواهی شد.

امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر زندانی‌های پادشاه را ببینی، یـعـنـی غمگین و ناراحت می‌شوی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر شخص زندانی در زندان اذان می‌گوید و اقامه نماز کرده، یـعـنـی از زندان خلاص می‌شود.
.
.
منبع : https://www.tabirestan.com/

 

.

.

 

 📌 تعبیر آنلاین خواب های شما ( سفارش تعبیر خواب ) 👤

 

 

.

.

جستجوهای مربوط به ✔️ تعبیر خواب آزادی ,

تعبیر خواب اسارت امام صادق,

تعبیر خواب اسارت مرده,

معنی آزاد شدن,

تعبیر خواب ضمانت,

تعبیر خواب نجات زندانی,

تعبیر خواب در بند بودن مرده,

تعبیر خواب میخوام,

تعبیر خواب گوگل,