• سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

  سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس کد SRV5-4

 • سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

  سرویس آشپزخانه 13 تکه واته مدل پاپیون

 • سشوار پلازا مدل 9212

  سشوار پلازا مدل 9212

 • گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

  گوشی موبایل نوکیا مدل 1 دو سیم کارت

 • تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

  تحقیق درباره جرایم علیه اموال و مالکیت

 • گوشی مناسب افراد سالخورده

  گوشی مناسب افراد سالخورده

 • ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

  ارزان ترین گوشی تلفن همراه ساده

 • لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

  لامپ ال ای دی 18 وات پارسه شید کد 001 پایه E27

 • فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ایکس-انرژی مدل USB2.0 Gold ظرفیت 32 گیگابایت

 • مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

  مبدل USB به USB-C مدل OTG PLUS USB

 • تاریخ ارسال : سه شنبه 22 فروردين 1396
 • بازدید : 681 مشاهده

مراحل گرفتن گواهينامه ی پایه سوم$

 

 

مراحل گرفتن گواهينامه ی پایه سوم:

1- مرحله ثبت نام متقاضی در آموزشگاه

2- برگزاری کلاسهای تئوری آیین نامه و فنی در آموزشگاه

3- برگزاری کلاسهای عملی رانندگی

4- صدور کاردکس

5- شرکت در امتحان آیین نامه و توشهری

الف- مرحله ثبت نام متقاضی در آموزشگاه:

در این مرحله خود متقاضی باید با مدارک مورد نیاز ثبت نام که در قسمت ذیل آمده  به آموزشگاه مراجعه و ثبت نام کند.

الف- مدارک لازم جهت ثبت نام گواهینامه ی رانندگی پایه 3(ب1 قدیم):

1- واریز مبلغ 310000 تومان به حساب آموزشگاه بوسیله ی کارتخوان یا فیش نقدی (که مبلغ 10000 تومان قیمت کتاب آیین نامه میباشد)البته این قیمت شهرستان گناباد میباشد و در هر شهری فرق میکند.

2- اصل و کپی شناسنامه از صفحه ی اول و توضیحات شناسنامه اگه داشت.

3- اصل وکپی کارت ملی.

4- شش قطعه عکس رنگی زمینه روشن تمام رخ 3*4 بدون عینک،کلاه و کربات و برای خانمهای محترم با حجاب اسلامی.

5- اعلام گروه خوني: ارائه هر گونه مدرک اعم از کارت پایان خدمت،برگه ی آزمایشگاه و ... که گروه خونی در آن درج شده و یا حتی خوداظهاری (با ثبت اثر انگشت و امضا) در خصوص تعیین و ثبت گروه خونی متقاضی کافی می‌باشد.

6- اصل وکپی کارت پایان خدمت،معافیت یا گواهی اشتغال به تحصیل به تایید راهنمایی رانندگی محل تحصیل و محل ثبت نام(برای متقاضیان مرد)

7- انجام معاینات پزشکی بعد از گرفتن فرم آن از آموزشگاه و تحویل مجدد آن به آموزشگاه.

ب- برگزاری کلاسهای تئوری آیین نامه و فنی در آموزشگاه:

در این مرحله کار ثبت نام که در آموزشگاه تمام شد از سوی مسئول ثبت نام روز و ساعت شروع کلاسهای تئوری به شما اعلام خواهد شد که این کلاسها هشت جلسه ی دو ساعتی میباشد و در خود آموزشگاه برگزار میگردد که دو جلسه ی آن قسمتهای فنی توضیح داده میشود و شش جلسه ی آن در مورد علائم و قوانین راهنمایی رانندگی مدرس صحبت میکند و در پایان کلاسها یه امتحان آیین نامه مقدماتی از شما گرفته خواهد شد که باید قبول شوید.

پ- برگزاری کلاسهای عملی رانندگی:

با پایان یافتن کلاسهای تئوری نوبت کلاسهای عملی میباشد که اگر عزیزان مربی خاصی مورد نظرشون باشه به آموزشگاه اعلام میکنند من با فلانی مخوام و در صورت موافقت آموزشگاه میتوانند با مربی مورد نظر هماهنگ کنند در غیر اینصورت خود آموزشگاه مربی هماهنگ خواهد کرد و تعداد ساعت کلاسهای عملی 24 ساعت میباشد و ساعت آن توافقی میباشد و روزانه هر کارآموز مجاز به دو ساعت آموزش میباشد و در پایان کلاسهای عملی خود مربی نیز تست عملی از کارآموز میگیرد که اگر ضعیف بود جلسه ی اضافه در نظر گرفته میشود و باید قبولی این مرحله رو نیز کسب کند ضمنا هزینه ی هر دو ساعت عملی شهر اضافه 22500 تومان میباشد.

ج- صدور کاردکس:

بعد از کسب قبولی آیین نامه مقدماتی و تو شهری مقدماتی پرونده به امضاء مربی رسیده و تحویل آموزشگاه میگردد و کارآموز باید مدارک ذیل را تحویل نماید تا کاردکس صادر گردد.

1- واریز مبلغ 20000 تومان به حساب صدور گواهینامه

2- واریز مبلغ 8000 تومان به حساب شرکت پژوهش و توسعه ی ناجا

3- واریز مبلغ 1000 تومان به حساب تمبر گواهینامه

5- واریز مبلغ 750 تومان به حساب شهرداری

شماره حساب این 4 تا فیش رو از آموزشگاه بپرسید و حتما فیشها به نام خود متقاضی باشد.

 

 

 

 

 

د- شرکت در امتحان آیین نامه و توشهری:

 بعد از تحویل مدارک بند ج روزهای برگزاری آزمون در آموزشگاه مشخصه که ساعت و روز آزمون را از آموزشگاه یا مربی سوال کنید و روز آزمون با در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی و خودکار به آموزشگاه مراجعه نموده و پرونده رو تحویل بگیرید و برای تایید پیش افسر کارشناس شماره یک رفته تا مدارک شما رو تایید کند و بعد از تایید مجدد پرونده رو تحویل آموزشگاه دهید تا به نوبت برای آزمون آیین نامه قرار دهد بعد از کسب قبولی مجاز به شرکت در آزمون عملی شهر خواهید بود و اگر خدای نکرده از آزمون آیین نامه مردود شدید یک هفته بعد مجاز به شرکت در آیین نامه خواهید بود البته فیشهای واریزی از آموزشگاه سوال شود تا روز امتحان به مشکل بر نخورید عزیزان دقت کنید برای امتحان آیین نامه هر سری که شرکت میکنید در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی الزامیست و فیشهای مربوطه هم باید واریز گردد.

تذکر:

بردن کتاب و موبایل سر جلسه ی آزمون ممنوع میباشد و چنانچه موردی مشاهده شود افسر میتواند صورتجلسه و شش ماه شما رو از آزمون منع کند و عزیزان هوس رونویسی از بقل دستی نکنند چون تستها با هم فرق دارند.

وقت آزمون بیست و پنج دقیقه میباشد و تعداد سوالات سی تست میباشد که شما باید به بیست و شش سوال پاسخ صحیح دهید و خط خوردگی و ضزبدر زدن و نقطه گذاشتن صخیخ نمیباشد بلکه شما باید مستطیل رو کاملا پر کنید.

آزمون عملی شهر به این ترتیب است که شما روزی که قبول شدید از امتحان آیین نامه میتونید پرونده رو به نوبت بزارید برای امتحان عملی شهر البته به شرطی که دفاتر بسته نشده باشد و در غیر این صورت میتونید از آموزشگاه سوال کنید چه روز دیگری امتحان هست و اونروز مراجعه و در آزمون شرکت کنید اگر قبول شدید پرونده رو تحویل آموزشگاه دهید و هزینه پستی آنرا پرداخت و با آموزشگاه خداحافظی کنید و گواهینامه به آدرس شما ارسال خواهد شد و اگر قبول نشدید افسر دو ساعت آموزش عملی برای شما مینویسد که باید بعد از یک هفته در آزمون شرکت کنید و زودتر از یک هفته نمیتوانید شرکت کنید ضمنا اون دو ساعت آموزش عملی رو با مربی خودتون یا مربی دیگری هماهنگ میکنید و بعد از واریز فیشهای مربوطه میتونید در امتحان شرکت کنید و با هر بار رد شدن باز دو ساعت آموزش عملی دارید و اگر از 5 دفعه مردودی شما تجاوز کرد آموزش عملی اختیاری میشود.

عزیزان توجه کنید که بعد از قبولی پرونده رو باید تحویل آموزشگاه دهید ضمنا گواهینامه ی شما تا یک سال محدودیت در رانندگی دارد.

 

 

نظرات متناسب:

محمد
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۳۷
سلام:
عالیه ممنون.

[پاسخ:
سلام محمد آقا:
نظر لطفتونه خواهش میکنم ناقابله.
مهلا
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۴۰
سلام:
خسته نباشید ممنون از مطالب خوبتون.[گل

پاسخ: سلام مهلا خانم:
سلامت باشید تشکر از شما. [گل
زهرا
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۲۱:۳۸
سلام
خسته نباشيد
ببخشيد شما تو پليس +10 هم كار مي كنيد ؟

 

پاسخ:
سلام زهرا خانمک
نه اون داداشمه.
مهسا
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۲۱:۴۳
با سلام و خسته بناشيد
يك پيشنهاد داشتم اگه امكان داره گروه تلگرام درست كنيد و از اون طريق با شما در ارتباط باشيم اگه امكان داره ادرس بديد تا بيام اد بشيم و از اين طريق از تجربيات شما بيشتر استفاده كنيم
با تشكر
مهسا - ميدان نماز

پاسخ: سلام مهسا خانم:
09155335560 رو سیو کنید و هر سوالی دارید از طریق تلگرام یا وایبر بپرسید با تشکر از شما
محمود
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۸:۸
با سلام و خسته نباشيد اقاي غفاري مربی محترم اموزشگاه مسعود كه براي اين مردم شريف اينقدر زحمت مي كشيد و اينقدر مردم شما رو اذيت مي كنند و شما هم خسته نمي شيد و به همه جواب مي ديد عرضم به حضور شما امروز من از درب آموزشگاه رد شدم ديدم نوشته گواهي نامه تراكتور ، بلدوزور و .... من كه گواهي نامه ندارم حالا بايد چيكار كنم اگه مدارك بخوان بايد حتماً داشته باشم . چطوريه يك راهنمايي بكنيد ببينيم چطوريه يا بايد حضوري بيام خدمتتون

پاسخ:
سلام محمود آقا:
اگه سنتون 18 سال کامله و مدارکتون کامله باید باید ثبت نام کنید و اون گواهینامه تراکتور و غیره ...... هر کس خواست بگیره باید بیاد ثبت نام کنه.
عباس
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۸:۱۰
خسته نباشي
ضد يخ رو هر سال بايد عوض كني يا همون پارسالي خوبه ؟

پاسخ:
سلام عباس آقا:
سلامت باشید شما میتونید یک استکان از آب رادیاتور خالی کنید و 24 ساعت بزارید داخل فریزر یا سردخانه یخچال اگه یخ زد باید ضدیخ بریزید و الا نیازی نیست.
محبوبه
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۸:۱۱
سلام
و خسته نباشيد
مربي خوش اخلاق آموزشگاه مسعود
امسال انگار گل زعفرون نداشتين كه عكس بگيرين و بزاراين؟

پاسخ:
سلام محبوبه خانم:
سلامت باشید.
نظر لطفتونه
چرا امسال هم گل زعفران بود ولی من کم لطفی کردم ببخشید.
نگين
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ ۲۰:۸
با سلام خسته نباشيد اقا
ببخشيد ديدم به سئوالات جواب مي ديد مزاحم شدم
خواستم بدونم من آموزش رو با پرايد ياد گرفتم و بعدش پرايد خريدم و دو سالي باهاش رانندگي كردم و بعدش 405 خريدم اما دو ماه بود ديدم كه اونجوري كه با پرايد راحت بودم با اين نبودم اصلاً پارك و اينجور چيزها رو نمي تونستم انجام بدم تا اينكه عوض كردم 206 معمولي گرفتم و بعد ديدم كه اينم مثل همون توي پارك مشكل دارم و بعد 206 صندوقدار كه ديگه خيلي مشكل داشتم و چند روز كه ماتيس خريدم و الان هم با اينم مشكل دارم نمي دونم بايد چيكار كنم و جالبه پرايد دوستم رو كه سوار مي شم و رانندگي مي كنم خيلي راحتم لطفاً اگه امكان داره يكم راهنمايي كنيد شايد يكم روشن شم و بتونم رانندگي كننم بازم عذر خواهي مي كنم واقعاً من شما رو نميشناسم و از شهر شما هم نيستم اگر هم دوست داشتيد جواب نديد.

 

پاسخ: سلام نگین خانم:
من فک میکنم شما زیاد سخت میگیرید چون به نظر من راننده ی خوب به راننده ای میگن که با هر ماشینی چه پراید باشه چه پرادو چه پژو و ......و در هر شرایط آب و هوایی و منطقه ای چه بارانی یا خشک و چه شب یا روز و یا کوهپایه و..... بتونه بدون هیچگونه هراسی رانندگی کنه و به نظر من با پژو که رانندگی کردن راحتتره چون فرمون هیدرولیکه و..... فقط یه خرده قدش بلندتره که اونم قلقش با رانندگی کردن راحت بدستت میاد امیدوارم موفق باشید.
نرگس
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲
سلام خسته نباشيد
ببخشيد شما رئيس آموزشگاه مسعود گناباد هستيد ؟

پاسخ: سلام سلامت باشید.
نه من مربی آموزشگاه مسعود گناباد هستم.
نگين
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰
با سلام ممنون از راهنمايي خشك و خاليتون من فكر كردم راهنمايي مي كنيد چون به بقيه كه جواب هاي خوبي مي داديد اينو فقط نوشتم كه نگيد پي گيري نكرد سئوالشو وگرنه جوابمو نگرفتم !!!

پاسخ: با سلام مجدد خدمت نگین خانم:
خواهش میکنم عذر خواهم که جواب نگرفتید میشه بفرمایید فقط در پارک دوبل مشکل دارید یا کلا در رانندگی کردن با ماشینهایی غیر از پراید مشکل دارید.

میلاد
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱
سلام من تازه رفتم تو ۱۸سال می تونم گواهینامه پایه سه بگیرم یا باید ۱۸ سالم تموم شه؟

پاسخ:
سلام آقا میلاد عزیز:
متولدین 1376 میتونن ثبت نام کنند البته باید به روز باشد یعنی مثلا شما اگه تاریخ تولدت 94/10/06 باشد فردا میتونی یعنی 18 سال کامل به اضافه ی یک روز و شما اگه تاریخ تولدت قبل از 94/10/06 هست میتونی ثبت نام کنی امیدوارم موفق باشی.
سجادي
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ ۱۶:۴۹
سلام خسته نباشيد آقاي غفاري ، ببخشيد الان گواهي نامه چه قدر خرج داره آقا اين همسايه مون خانم قنبري امده ثبت نام كرده و اسم بچه اش رو نوشته و اينها و بعد قبول شده امروز گفتم چقدر خرج داشت گفت 600 هزار تومان .

پاسخ: سلام آقای سجادی:
هزینه ثبت نام 310 هزار تومنه ویکسری هزینه پزشکی و پست و کاردکس هم داره که همش اونقدر نمیشه مگه اینکه کسی زیاد مردوود بشه اگه تصمیم ثبت نام دارین بیاین که مخواد گروون بشه.
رضا
یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ ۱۶:۴۱
سلام جناب آقای غفاری .

اینجانب بر حسب اتفاق با وبلاگ شما آشنا شدم .مطالب بسیار آموزنده و قابل استفاده برای تمامی رانندگان از مبتدی تا حرفه ای .

به نظر اینجانب هر راننده ای که با خودرو در ارتباط است باید دایم در معرض آموزش باشد و به قول خارجی ها خود را دایم (رفرش) کند.

از خداوند توفیقات روز افزون جنابعالی را خواهانم .موفق و موید باشید.

پاسخ: سلام آقا رضا:
همونطور که میفرمایید درسته همه ی ماها باید به روز باشیم منم از شما مچکرم امیدوارم موفق و موید باشید.
نرگس
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ۹:۳۶
سلام ببخشيد پس چرا آموزش نمي ديدي ميگن ريس شدين و ديگه آموزش نمي دين.

پاسخ: سلام:
فعلا آموزش نمیدم تا ببینم خدا چی بخواد.
نرگس
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱
خدا كه چيزي نمي خواد !

 

پاسخ:
سلام نرگس خانم:
متوجه منظورتون نشدم.
محمد
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳
چرا آموزش نمي دين ، شما كه مربي خوبي هستيد نكنه كسالت دارين

پاسخ:
سلام محمدآقا:
الحمدلله سالمم فعلا قائم مقام شدم شاید مجددا بیام آموزش بدم.
حسين
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴
با سلام
از آموزش رانندگي هم بازنشست شدين مثل اينكه

پاسخ:
سلام حسین آقا:
فعلا نه.
رضا
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶
سلام آقاي غفاري عزيز
ببخشيد ناراحت شدم ديگه آموزش نمي دين پس الان چي كار مي كنيد تو آموزشگاه كارتون چيه چه كارهايي انجام مي دين شما

 

پاسخ:
سلام آقا رضا:
کارهای اداری آموزشگاه ثبت نام و غیره
مهناز
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲
سلام خسته نباشيد
لطفاً براي گزارش به شهر ما هم شهر دير از توابع شهرستان بوشهر تشريف بياريد

پاسخ: سلام مهناز خانم:
بنده گزارشگر نیستم.
مريم
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۶
سلام
واقعاً حيفه شما آموزش نمي دين مربي خوبي بودين

پاسخ: سلام مریم خانم:
نظر لطفتونه اگه خدا بخواد احتمالا دوباره برگردم بیام آموزش بدم.
ليلا
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۱۱
سلام خسته نباشيد ببخشيد آقاي غفاري چرا اموزش نمي ديدن ديگه ؟ اين سئوال همه است يك دليل قانع كننده بيارين

پاسخ:
سلام لیلا خانم:
بدلیل اینکه قائم مقام شدم از لحاظ قانونی نمیتونم آموزش بدم.
مريم
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۸:۸
سلام
چرا ديگه نمي تونيد آموزش بدين مگه چي كار كردين ؟بقيه آقايون كه آموزش مي دن خانم ها رو؟

پاسخ: سلام مریم خانم:
کاری نکردم چون قائم مقام آموزشگاه شدم از لحاظ قانونی نمیتونم آموزش بدم.
عباس
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۹:۴۵
سلام حتماً اخراج شدين ديگه نمي تونين آموزش بدين

پاسخ: سلام عباس آقا:
اگه قرار بود اخراج بشم که داخل آموزشگاه هم جایگاهی نداشتم.
سيد محمد
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۹:۴۷
سلام توي آموزشگاه ميشه با پارتي بازي مدرك گرفت مثلاً نيام آموزش ، نيام كلاس ، بيام پولش رو بدم گواهينامه بياد در خونمون

پاسخ:
سلام آقا سید محمد:
از یک مرد سید بعیده چنین حرفی بزنه در آموزشگاههای گناباد به هیچ عنوان چنین چیزی امکان ندارد باید در کلاسها شرکت کنید حالا یه جلسه در کلاسهای تئوری میتونی با هماهنگی مدرس غیبت کنی.
مينا
جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۸:۲۵
سلام
حالا كي مشخص ميشه كه مي خوان آموزش بدين يا نه ؟

 

پاسخ: سلام مینا خانم:
مشخص نیست امیدوارم دوباره بیام آموزش بدم.
جواد
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ۸:۴۷
سلام
خسته نباشيد ببخشيد آموزش تراكتور كجا مي دن ؟
لطفاً در اين مورد هم در وبلاگتون مطلب بنويسيد

پاسخ: با سلام:
ما در آموزشگاه ثبت نام و کلاس برگزار میکنیم ولی امتحاناتش در خود راهور هست و هر کسی باید خودش وسیله ای که میخواد گواهینامه بگیره تدارک ببینه.
نرگس
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ۸:۵۸
سلام اقاي غفاري به نظرتون چيكار كنم من 5 بار امتحان دادم همه موارد رو خوب انجام مي دم مثل سنگ چين و پارك دوبل اما وقتي از دنده عقب خارج مي شم و مي زنم يك مي خوام راه بيفتم ماشين خاموش ميشه درست بشو هم نيستم حتماً بايد خاموش بشه و افسر هم ميگه نياز به آموزش بيشتر ، با مربيم مي رم ميگه من موندم تو كه كارات عاليه چطوري قبول نميشي .

پاسخ: سلام نرگس خانم:
در اینگونه مواقع حتما باید نیم کلاچ حرکت کنی با چاشنی گاز
میلاد
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۲۲:۳۹
سلام
وب خیلی خوبی دارید
لطفا" منو با عنوان صباحت لینک کنید
اطلاع بدید تا لینکتون کنم
ممنون

پاسخ:
سلام دوست عزیز با افتخار لینک شدید.
اینم آدرس من:
آموزش گام به گام رانندگی www.amoozeshnima.blogfa.com
علی طوسی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ ۰:۳
سلام
خسته نباشید
بعد از قبولی در امتحان آیین نامه اصلی ، چقدر وقت هست برای شرکت در امتحان تو شهری؟

 

پاسخ:
با سلام:
بعد از قبولی در آیین نامه اصلی اگه آمادگی داشته باشید همونروز میتونید امتحان بدید و گرنه بپرسید از مدیریت آموزشگاه راهنماییتون میکنند.
عباس
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۵۰
سلام
اسم ماشينتون چيه ؟

پاسخ: سلام عباس آقا:
رانا
چرا؟
مرجان
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۱۰
با سلام و خسته نباشيد
خيلي عالي بود ممنون كه اينقدر سريع جواب دادين خدا خيرتون بده و موفق باشيد با تشكر

پاسخ: سلام بر شما مرجان خانم:
خواهش میکنم سپاسگزارم از شما.
قاسم
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۱۳
با سلام و احترام خدمت جناب غفاري
واقعاً به مربي هاي آموزشگاه خسته نباشيد عرض مي كنم كه در اين هواي گرم دارن با صبر و حوصله به مردم خدمت مي كنند و جا داره واقعاً ازشون تشكر بشه به خاطر اين همه صبر و حوصله

پاسخ:
سلام بر شما قاسم خان عزیز:
ممنونم از شما که قدر دان زحمات این قشر زحمتکش و گمنام هستید بله کاملا درسته در این هوای گرم و خاکی بدون هیچ حمایتی از مسئولین و دولت دارند خدمت میکنند.
حسين
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۲۹
سلام
سئوال من از شما اينكه :
آيا اين صحت داره كه به سرهنگ امتحان گفته شده كه به هيچ عنوان يك كار آموز رو در دو جلسه اول قبول نكنيد يا شايعه است . با تشكر

پاسخ:
سلام حسین آقا:
به هیچ عنوان همچنین چیزی صحت ندارد.
محمود
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۳۴
خسته نباشيد
مربي عزيز
منم سئوال داشتم اون اينكه من كه از قسمت يك پا معلول هستم چطوري بايد اموزش ببيم و يا بهتر بگم چطوري امتحان مي گيرين ازم اخه چند ساله كه كليه كارهاي ماشينم رو طوري تنظيم كردم كه فقط از دست استفاده كنم و گواهي نامه هم ندارم و نمي دونستم اين مسئله رو ممنون ميشم جواب بدين

پاسخ: سلام محمود آقا:
شما باید به آموزشگاه مراجعه کنی و فرم پزشکی رو بگیری اگه دکتر تشخیص داد باید بری کمیسیون پزشکی بعد پلیس راهور مشخص میکنه باید با چطور ماشینی آموزش ببینی.

عباس
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۳۶
با سلام
يكي از سئوال هايي كه من هم در مورد آموزشگاه شما داشتم اينكه كه آموزشگاه مسعود با اين همه عظمت چرا يك ابسرد كن نداره ، حتماً يكي از شما ها بايد فوت بشين و بيان به ياد اون مرحوم آبسردكن بزارن

پاسخ:
سلام عباس آقا:
آبسرد کن داشته و الان هم دارد داخل راهرو سمت چپ تازه یه گلمن هم پر اب سرده.
شما وارد آموزشگاه که میشی قسمت روبرو سمت چپ روی شیشه نوشته ابسردکن
نغمه
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۲۳:۸
سلام ..میخاستم بپرسم که من ایین نامه مقدماتیو بار اول قبول شدم بعداز امتحان ایین نامه کلاس فنی داشتم ک بدلایلی نموندم و گفتن هفته دیگه پنجشنبه برگزار میشه ..الان میتونم برای ازمون عملی برم ؟اخه مربی هنوز زنگ نزده...اصن این کلاس فنی ربطی به ازمون عملی که اجازه بدن برم داره یا نه؟ممنون میشم ج بدید

پاسخ:
سلام نغمه خانم:
شما اگر غیبت میداشتی نمیتونستی تو اینن نامه مقدماتی شرکت کنی و کلاسهای فنی قبل از آیین نامه به اتمام میرسه یعنی شروع و اتمام کلاسها باید با آیین نامه باشه نمیدونم این مورد شما چجوریه.
پروندت رو نگاه کن اگه همه ساعتها تئوری حاضر خوردی یعنی مدرسین مهر و امضاء کردن میتونی کلاسهای عملی رو شروع کنی حتی اگه آیین نامه مقدماتی مردود شده باشی.
میتونم بپرسم از کدوم شهرین.
محمود
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰
ممنون از راهنماي تون چشم خدمت مي رسم
بعد هزينه اش چي؟
آيا براي معلولين كمتره از افراد عاديه و اصولاً آموزشش چطوريه؟
آيا تا حالا داشتين موردي مثل بنده؟
از هر دو پا مشكل دارم و با ويلچر راه مي رم اما براي امرار معاش زندگي مجبورم زياد رانندگي كنم اونم بدون گواهي نامه
با تشكر

پاسخ:
سلام محمود آقا:
خواهش میکنم، خدمت از ماست.
هزینه 360000 هزار تومنه که شما میتونی در دو قست پرداخت کنی.
هزینه برا همه یکسانه.
تا حالا موردی مثل شما نداشتیم تا جایی که من یادم میاد ولی همکار خودم قطع نخاعی هستش که الان ماشینی داره و رانندگی میکنه البته ایشون زمانیکه گواهینامه گرفته سالم بوده است حالا شما هم استارت کار رو بزنین انشاءالله موفق میشین.
محمد
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸
سلام
خسته نباشيد
من امروز تو شهري قبول شدم خيلي خوشحالم و واقعاً كيف كردم و خواستم ببنم كه براي بقيه كارهاش كه مي خوام بيام پيش شما شيريني بخرم بيارم يا به مربي خوب و زحمتكشم كادو بدم ناراحت كه نمي شيد شما مثل برخي جاهاي ديگه؟

پاسخ: سلام محمدآقا:
سلامت باشید.
مبارکه انشاءالله بسلامتی باشه بقیه کارهاش اینه که پوشه رو بیاری و تحویل بدی و اگه فیش کسری داری کامل کنی و یه فرمیه جهت محدودیتهای رانندگی یکساله کامل کنی و هزینه پستی رو پرداخت کنی برا شیرینی هم راضی به زحمت نیستیم دست شما درد نکنه و مخوای از زحمات مربیت تشکر کنید اختیار خودت رو داری.
علي
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۹:۴۶
سلام خسته نباشيد
ببخشيد براي ماشين هاي شاستي بلند بايد گواهي نامه پايه يك داشته باشيم ؟

پاسخ:
سلام علی اقا:
سلامت باشید.
خیر.
محمد
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۹:۴۸
سلام
خسته نباشيد
سئوالي داشتم كه خدمتون عرض مي كنم و اون اينكه امتحان آموزشگاه مسعود كه همون حوالي آموزشگاه مسعود هست و آموزشگاه مبين كجا آزمون برگزار ميشه و ايا سرهنگ اونها هم همين اقاي كفشي هستش يا نه ؟ آيا شما اونجا هم كار مي كنيد يا خير ؟ با تشكر

پاسخ:
سلام محمد آقا.
سلامت باشید.
امتحان آموزشگاه مسعود و مبین در همون حوالی خودش برگزار میشه و کارشناسان آزمون گناباد و بجستان همه یکی هستند یعنی جناب حیدرنژاد آیین نامه و جناب کشفی عملی شهر میباشند.
نه من اونجا کار نمیکنم.
مريم
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۹:۵۱
سلام
خسته نباشيد
ببخشيد من سئوال فني داشتم پلس پرايد( همين بقل لاستيك هاي يك چيزهايي هست كه روكش داره و داخلش گريس و اينها داره رو عرض مي كنم ) اميد وارم درست گفته باشم كه وقتي مي خواي دور بزني صدا مي كنه و بايد عوض بشه خواستم بگم كه اگه عوض نشه چه اتفاقي ممكنه بيفته اگه امكان داره توضيح بديد ممنون ميشم

پاسخ:
سلام سلامت باشید.
پلوس ماشین در اثر دور زدن صدا میدهد که به مرور زمان زیاد میشه و باید صداش که خیلی زیاد شد بهتره عوض بشه که شما رو جایی نزاره.
نغمه
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸
ممنونم ازینکه جواب دادین ..من از اراک هستم...متاسفانه من همه کلاسهامو شرکت کردم 8جلسه رو ولی مربی فنی یادش رفته واسه من مهر بزنه یکی از جلسه هامو کلا عقب افتادم

پاسخ:
امیدوارم موفق باشید.