close
چت روم
انشاء صدای زنگ اخر مدرسه
loading...

کافان98

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 با قسمت انشاء  این قسمت انشاء صدای زنگ اخر مدرسه     انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره یک کیست که دقیقه های مانده به زمان تعطیل شدن را روی ساعت مچی اش دنبال نکرده باشد؟ از همان سالهای دوران ابتدایی که فهمیدیم مدرسه جای امتحان و پرسش کلاسی و تکلیف و تمرین و زود از خواب و به زور بیدار شدن است، فهمیدیم که چقدر صدای شنیدن زنگ آخر زیباست و معنای رهایی و آزادی را در ذهن انسان تداعی می کند. فهمیدیم با شنیدن صدای زنگ در کلاس آخر آزادیم تا به خانه برویم…

بیانیه گام دوم انقلاب
کمپین حمایت


آنها کسانی هستند که در انجام کارهای نیک سرعت کرده و بر یکدیگر پیشی می‌گیرند و آنها از صالحان هستند.» (آل عمران: 114)

           به یاری هم وطن های گرفتار در سیل بشتابیم ( کمک های نقدی )

*780*112#

و یا از طریق وبسایت رهبری بخش وجوهات شرعی - بخش کمک ها - بخش کمک به سیل زدگان جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید


http://www.leader.ir/fa/monies


جهت کمک به سیل زدگان به بخش پرداخت وجوهات شرعی قسمت کمک ها مراجعه نمایید

دکتر بازدید : 924 پنجشنبه 26 مهر 1397 نظرات ()

همراه شما هستیم از مجله تفریحی کافان 98 با قسمت انشاء  این قسمت انشاء صدای زنگ اخر مدرسه

 

 

انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره یک

کیست که دقیقه های مانده به زمان تعطیل شدن را روی ساعت مچی اش دنبال نکرده باشد؟

از همان سالهای دوران ابتدایی که فهمیدیم مدرسه جای امتحان و پرسش کلاسی و تکلیف و تمرین و زود از خواب و به زور بیدار شدن است، فهمیدیم که چقدر صدای شنیدن زنگ آخر زیباست و معنای رهایی و آزادی را در ذهن انسان تداعی می کند.

فهمیدیم با شنیدن صدای زنگ در کلاس آخر آزادیم تا به خانه برویم و با خیال راحت و بدون عجله ناهارمان را بخوریم و کمی استراحت کنیم و بعد دوباره درس خواندن و تکلیف انجام دادن و ... .

اما با همه لذتی که این زنگ آخر و رهایی برایم دارد، نمی توانم انکار کنم که بهترین دوران زندگی ام تا الان در همان مدرسه سپری شده است.

کلی هم سن و هم جنس که تا حد زیادی زبان هم را می فهمند و انقدر موضوع برای حرف زدن و گفتن و خندیدن دارند که بجز معلم هایشان سر خودشان هم در می گیرد.

دوران مدرسه بهترین و بزرگترین تجربه من تا امروز بوده است. صدای زنگ آخر شیرین است چراکه یادآور نوعی رهایی و پیوستن به خانواده است، اما زنگ شروع کلاس هم زیباست چراکه نشانی از یادگیری و علم آموزی و از همه مهمتر برقراری رابطه با دیگر انسانهایی است که در عین اینکه شباهت های زیادی از جمله جنسیت و سن و سواد و ... با ما دارند، اما تفاوت های زیادی هم در درونشان، استعدادهایشان، علایقشان، شرایط خانوادگی شان و .... با یکدیگر دارند.

در آخر اینکه زنگ آخر همانقدر که آدم را خوشحال می کند، ناخودآگاه دلتنگی مان را از فضای دوستان و مدرسه به ما یادآوری می کند که طبق گفته های بزرگترها، اثرش را بعد از اتمام دوران تحصیل و جدا شدن کامل از مدرسه برجا خواهد گذاشت.

 

منبع : http://www.aftabir.com

 

انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره دو

زنگ آخر در هر مدرسه زمانش فرق دارد.هر کس نسبت به شنیدن این زنگ،عکس العملی دارد.من نمی دانم.شاید زنگ آخر از طرف خدا می آید،شاید...

وقتی که صدای زنگ آخر را به گوشم می شنوم،وقتی است که کمترین انرژی را دارم و در حال غش زدنم.زنگ آخر،وقتی که چاپلوسان را در حال چاپلوسی می بینم،اعصابم به هم می ریزد و انرژی باقی مانده در ناحیه شکمی ام که توسط غده کبدم به گلیکوژن تبدیل شده بوده،به گلوکز تبدیل می شود و به ماهیچه هایم می رود.اما وجدانم این انرژی را کنترل کرده و اکثر وقت ها به دیوار کنارم منتقل می کند.خلاصه طرف شانس می آورد.

ولی زنگ آخر نکات مثبتی هم دارد.به طور مثال نشان از پایان مدرسه به طور موقت دارد.وهمیشه بعد از زنگ

آخر به خودروی سرویسم سوار می شوم و بر روی صندلی های نرمش می نشینم و نسیم دلنشین و آلوده

شهرم،اهواز،به صورتم می خورد.به فکر فرو می روم.فکر های رنگین،سیاه و سفید و...

دیدن اعمال افراد دیگر هم لذت مخصوص به خود را دارد.بعضی ها می خندند،بعضی فحاشی می کنند و بعضی معتادند و به مانند حلزون مرده راه می روند.راننده سرویس ها هم که به زبان محلی خود،عربی،حرف می زنند.و به ندرت کسی متوجه می شود که چه می گویند.

وزنه نکات مثبت زنگ آخر بر روی ترازو سنگینی می کند.و فکر کنم که نظر بیشتر دانش آموزان،به جز پاچه خواران عزیز،این است که زنگ آخر باید زودتر زده شود.وچه بهتر بود اگر این اتفاق می افتاد...

منبع : http://www.aftabir.com

 

انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره سه

روز سخت و خسته کننده ای را در مدرسه سپری کرده بودیم. چون هر زنگ یک امتحان داشتیم! زنگ آخر که دیگر فقط خدا خدا می کردیم هرچه زودتر زنگ آخر بخورد و یک نفس راحتی بکشیم. من مدرسه و دوستانم را خیلی دوست دارم و خستگی آن روز من در مدرسه نشان دهنده نفرت من از مدرسه نیست.

پس از آنکه آخرین امتحانمان را دادیم کتاب فارسی را روی میز گذاشتیم و به نوبت، شروع کردیم به خواندن شعر زیبای زیر:

سعدی شیرین سخن گفت به فصل بهار: برگ درختان سبز با خط رخشان سبز هر ورقش دفتری است معرفت کردگار

همینطور مشغول خواندن شعر بودیم که صدای زنگ آخر به گوشمان رسید. انقدر هیجان داشتیم برای رفتن به بیرون که هورای بلندی کشیدیم که صدای زنگ در میان صداهای بلند ما گم شد! زنگ که خورد گویی آب خنک را در گرما روی صورتت پاشیده اند! ذوقمان در این حد بود!

خلاصه به سرعت برق و باد، کتاب هایم را از روی میز برداشتم و کوله ام را پشتم انداختم و با دوستم، حسین، راهی خانه شدم. همیشه صدای زنگ آخر را دوست دارم چون تمام خستگی های ۵، ۶ ساعته روزم را تمام می کنم و به خانه می روم.

در خانه هم پس از کمی استراحت، مشق هایم را با دقت و به تمیزی می نویسم تا همیشه شاگرد زرنگ و بانظافت باقی بمانم. در آخر روز هم با دوستانم بازی می کنم. این بود انشای من درباره صدای زنگ آخر.

منبع : http://www.daneshchi.ir

 

 

انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره چهار

صدای زنگ اخر و شور شوق برای رفتن به خانه این شور و شوق در دانش اموزان کلاس اول نسبت به دانش اموزان مقاطع دیگر بسیار بالاتر است …

صدای زنگ اخر و شور و هیجان برای رسیدن هرچه زود تر به خانه برای همه ما وجود دارد
وقتی صدای زنگ اخر به صدا در میاید و همه دانش اموزان باید به خانه بروند
هر کسی به شور و شوق چیزی به سوی خانه میرود
شاید یکی برای رفتن و انجام کار هایی که دوست دارد
یا شاید برای رسیدن به خانه و انجام تکالیف مدرسه اش و تکالیفی که از انجام انها لذت میبرد
یا شاید برای هرچه زود تر دیدن خانواده و رسیدن به کانون گرم خانواده اش
و البته نا گفته نماند که بعضی ها هنگامی که صدای زنگ مدرسه به صدا در میاید
و مجبور میشوند به خانه بروند
ناراحت میشوند یا سرخورده و دلتنگ میشوند برای اینکه مدتی از دوستان خود جدا میشوند
و نمیتوانند برای مدتی انهارا ببینند و بازی گوشی ها و سرگرمی هایی که در مدرسه انجام میدهند و دارند دور میشوند
ولی بیشتر بین عموم ما دانش اموزان صدای زنگ اخر و به سوی خانه راهی شدن
پر از هیجان و خوشحالی است

منبع : http://enshasara.ir

 

 

انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره پنج

را میتوانید به صورت رایگان پی دی اف کامل برای انشا مدرسه متن با رعایت اصول ادبی دریافت کنید . صدای زنگ آخر ، صدایی لذت بخش برای اکثر دانش آموزان مخصوصا شاگرد تنبل های کلاس است! صدایی که برای آنها همچون گوش دادن به آواز قناری در فصل بهار ، در یک جای سر سبز است و به همان اندازه لذت بخش است . البته این مورد فقط برای شاگرد تنبل ها نیست ، بالاخره همه ی دانش آموزان در سر کلاس درس و مدرسه خسته میشوند و نیاز به استراحت دارند .

مخصوصا با این وضعیت مدرسه های ایران که همانند مکتب خانه های قدیمی اما با یک نمیکت و تخته سیاه است و هیچ چیز جذابی در مدرسه ها برای دانش آموزان وجود ندارد . از طرفی بیرون رفتن با دوستان ، نشستن پای کامپیوتر ، گشتن در اینترنت ، گوشی های موبایل و… همگی جذابیت بسیار بالایی دارند .

دانلود انشای صدای زنگ آخر :

اینگونه است که صدای زنگ آخر برای دانش آموزان در سر کلاس تبدیل میشود به صدای زیبا و لذت بخش ، انقدر لذت بخش که انگار به یک زندانی حبس ابد حکم آزادی را بدهند یا فردی در لحظه آخر اعدام بخشیده شود .

شاید اگر وضعیت مدارس ایران بهتر بود ، و درس خواندن برای دانش آموزان جذاب بود این صدا برای آنان تبدیل به ناقوس مرگ میشد اما متاسفانه اینطور نیست… .

انشا درباره صدای زنگ آخر مدرسه را در بالا به صورت یک بند برای شما گذاشتیم همانطور که درخواست کرده بودید یک بند باشد انشای کوتاهی نوشته و متنی که راجع به صدای آخر زنگ مدرسه را برای شما قرار دادیم بسیار خوب است و می‌تواند نمره کامل را در کتاب نگارش هفتم و صفحه ۷۳ این کتاب برای شما دوستداران انشا و نگارش به ارمغان بیاورد.

 

منبع : http://nexload.ir

 

انشاء صدای زنگ اخر مدرسه شماره شش

کیست که از صدای زنگ آخر به وجد نیاید؟کیست که دقیقه های مانده به زمان تعطیل شدن را روی ساعت مچی اش دنبال نکرده باشد؟از همان سالهای دوران ابتدایی که فهمیدیم مدرسه جای امتحان و پرسش کلاسی و تکلیف و تمرین و زود از خواب و به زور بیدار شدن است، فهمیدیم که چقدر صدای شنیدن زنگ آخر زیباست و معنای رهایی و آزادی را در ذهن انسان تداعی می کند.

 

فهمیدیم با شنیدن صدای زنگ در کلاس آخر آزادیم تا به خانه برویم و با خیال راحت و بدون عجله ناهارمان را بخوریم و کمی استراحت کنیم و بعد دوباره درس خواندن و تکلیف انجام دادن و … .

اما با همه لذتی که این زنگ آخر و رهایی برایم دارد، نمی توانم انکار کنم که بهترین دوران زندگی ام تا الان در همان مدرسه سپری شده است.

کلی هم سن و هم جنس که تا حد زیادی زبان هم را می فهمند و انقدر موضوع برای حرف زدن و گفتن و خندیدن دارند که بجز معلم هایشان سر خودشان هم در می گیرد.

دوران مدرسه بهترین و بزرگترین تجربه من تا امروز بوده است. صدای زنگ آخر شیرین است چراکه یادآور نوعی رهایی و پیوستن به خانواده است، اما زنگ شروع کلاس هم زیباست چراکه نشانی از یادگیری و علم آموزی و از همه مهمتر برقراری رابطه با دیگر انسانهایی است که در عین اینکه شباهت های زیادی از جمله جنسیت و سن و سواد و … با ما دارند، اما تفاوت های زیادی هم در درونشان، استعدادهایشان، علایقشان، شرایط خانوادگی شان و …. با یکدیگر دارند.

در آخر اینکه زنگ آخر همانقدر که آدم را خوشحال می کند، ناخودآگاه دلتنگی مان را از فضای دوستان و مدرسه به ما یادآوری می کند که طبق گفته های بزرگترها، اثرش را بعد از اتمام دوران تحصیل و جدا شدن کامل از مدرسه برجا خواهد گذاشت.

منبع: تحقیقستان

 

منبع : https://www.tahghighestan.ir

 

انشا درمورد صدای زنگ آخر هفتم,شعر در مورد صدای زنگ اخر,تحقیق در مورد صدای زنگ آخر,یک بند انشا درمورد صدای زنگ آخر,یک بند درمورد صدای زنگ اخر,انشا درباره صدای زنگ,انشا در مورد صدای زنگ اخر هفتم,انشا صدای زنگ,

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
وبسایت کافان 98 مجله تفریحی میباشد که بهترین مطالب در حوزه های تفریحی سرگرمی و فرهنگی و عقیدتی سیاسی و اخبار را برای شما به همراه دارد
اطلاعات کاربری
ویژه
کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید


همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید
کمپین حمایت از کالای ایرانی
در سال حمایت از کالای ایرانی  جهت مشاهده کمپین حمایت از کالای ایرانی اینجا کلیک کنید